2737
2739

ما خانوادگی پیش دکتر هاجر معمار میریم فوق العاده س ایشون ،دکتر جوان هستند و دانش به روزی دارند به نظر من که بهترین متخصص زنان اصفهانه ،اصلا کارهاشونو دست ماما نمیدند و خودشون با صبر و حوصله با مراجعه کننده در ارتباط هستند ما که خیلی دوستشون داریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما خانوادگی پیش دکتر هاجر معمار میریم فوق العاده س ایشون ،دکتر جوان هستند و دانش به روزی دارند به نظ ...

میشه ادرس یا تلفن رو به من بدین. من توی اینترنت این صفحه رو پیدا کردم خودشون هستن؟ چون نوبت اینترنتی هم میده

https://doctor-yab.ir/Search/27047/دکتر-هاجر-معمار/

2728
ما خانوادگی پیش دکتر هاجر معمار میریم فوق العاده س ایشون ،دکتر جوان هستند و دانش به روزی دارند به نظ ...

عزیزم درمورد عملای لابیاپلاستیی هم ک انجام میدن اطلاعات دارین؟؟

2738

[QUOTE=251563021]  عزیزم درمورد عملای لابیاپلاستیی هم ک انجام میدن اطلاعات دارین؟؟[/QUOTE

بله عزيزم ایشون فلوشیپ زیبایی دارند، دستشون فوق العاده خوبه، اگه میخایند شماره دوستم که پیششون جراحی لابیاپلاستی کرده برات بفرستم، خیلی خیلی راضی بوده، اول معاینات لازم انجام میشه، مراقبت هایی که قبل از عمل انجام بدی را کامل برات توضیح میدن،عمل زیبایی میکنی و بعد عمل مراقبت های پس از عمل را برات توضیح میدن و در نهایت باهات همراهند تا بهترین نتیجه ها را بگیری. 

والا من رفتم فقط فولیک اسید داد.. هیچی دیگه که بقیه دکترا میدم نداد..بعدشم اینستا پیام میدادم دیر و بی حوصله جواب میداد..فقط سزارین اختیاری انجام میده