2733
2739
عنوان

با شوهرم دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 4425 بازدید | 102 پست
فقط امروزو شام نزاشتم بقیه روزارو من میزاشتم امروز واقعا حالم بد بود رفت بیاره مامانش کلی غر زد اومد ...

چطوری برا خودت ارزش قائل نیستی

چرا طلاق نمیگیری؟ مجبور نیستی بمونی باهاش

ب امید این نباش ک این رفتار ها تغییر کنه 

مخالفی ریپ نزن مرسی اه 
@kahanomkhashen     بیا با دقت متن تاپیکو بخون نظرات منم بخون

حالا من بگم اجازه ی بیرون رفتن شوهرم دست منه

بهم میگن برو روانشناس

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اومدم اتاق مامانم پیام داد منم گفتم حالم خوب نیست چشام بد کرده عکس چشام فرستادم بهش بعد شوهرم سریع پاک کرد پیامم رو گفت عجب نفهمی تو همه چیو میگی به مامانت گفتم خب مامانمه دردمو به کی بگم گفت عجب قسمتیه یه نفهم قسمت من شد این حرفا حالم خیلی بده از مرده منم دست برنمیدارن خودشو خانوادش

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎
2728
فقط امروزو شام نزاشتم بقیه روزارو من میزاشتم امروز واقعا حالم بد بود رفت بیاره مامانش کلی غر زد اومد ...

چرا باید تحمل کنید؟ 

جدا بشید

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 

آخی 

سخته دوران عقد 

راه دور هم باشی و طولانی بمونی 

از این مشکلات پیش میاد 

فقط آروم باش 

فرمان روايى آسمان‌ها و زمين مخصوص خداست، هر چه بخواهد مى‌آفريند، به هر كه بخواهد دختر و  به هر كه بخواهد پسر می بخشد یا در یک رحم دختر و پسر در کنار هم قرار می دهد و هر که را بخواهد نازا گرداند ، اوست  دانای توانا.

اولا که چقدر چشم و ابروت خوشگله 

دوما واقعا خجالت نداشت تو که شوهرتو میشناسی باید میرفتی ولی خب اونم خیلی بد برخورد کرده منم ناراحت میشدم 

2738
اومدم اتاق مامانم پیام داد منم گفتم حالم خوب نیست چشام بد کرده عکس چشام فرستادم بهش بعد شوهرم سریع پ ...

جدا بشید واقعا چه تحقیرایی رو تحمل میکنید

خانوما شما بگید شما اگه چشمتون اینجور میشد روتون میشد اینجوری برید پیش برادرشوهر مادرشوهر پدرشوهر بشینید سرسفره اونم با اینکه چشات سوزش داشت کلیه هات درد میکرد حالت خیلی بد بود؟

اومدم اتاق مامانم پیام داد منم گفتم حالم خوب نیست چشام بد کرده عکس چشام فرستادم بهش بعد شوهرم سریع پ ...

مگه گوشی شما دست شوهرتونه؟

مگه گوشی شما دست شوهرتونه؟

اره همش چک میکنه حتی مامانم نوشت با بابات دعوام شده کتکم زده تا خواستم پاک کنم شوهرم نبینه گوشیو از دستم گرفت همشو خوند منم گفتم چرا تو همه چی دخالت میکنی شاید نمیخواستم ببینی

2706