2733
2739
عنوان

با شوهرم دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 4425 بازدید | 102 پست
تو دوران عقد بیشتر از این خودتو سبک نکن.تا رفت سر کار جمع کن برو خونتون.اه

فکر میکنی خواهر به فکر این نیستم برم صدبار نقشه کشیدم تنها شدم برم مامانش وقتی اون سرکاره مواظبمه 

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎
فکر میکنی خواهر به فکر این نیستم برم صدبار نقشه کشیدم تنها شدم برم مامانش وقتی اون سرکاره مواظبمه&nb ...

مثلا چیکار میتونه بکنه عزیزم!؟

جمع کن برو.اون از خداشه شما بری.

هیچ غلطی نمیتونه بکنه..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا چیکار میتونه بکنه عزیزم!؟ جمع کن برو.اون از خداشه شما بری. هیچ غلطی نمیتونه بکنه..

اره والا از خداشه مستقیم غیر مستقیم جلوی شوهرم گفته راضی نیست بمونم خونشون ولی شوهر احمقم فکر میکنه مادرش فرشتس اونروز میگه مادرشوهرم میرم شهرستان دندون بزارم به شوهرم میگه بابات داداشت هم میاد و تو باید یه چند هفته تنها بمونی کع شوهرم گفت نه زنمو نمیزارم بره منم گفتم مامانم عصبی شده میگه بیا گفت من شوهرتم میگم نرو قرار تیست هیچوقت بری مادرش گفت عه پس یعنی همیشه نره شهرشون؟شوهرم گفت نه مامانش گفت نمیشه مت برم باید اونم بیاد شوهرم گفت نه میمونه خونه بامن مادرش گفت نه شورش درمیاد شوهرم داد زد سرش حالا تموم کن سه ماه مونده بری دندون بزاری از آلان درد نیفته به شکمت

اره والا از خداشه مستقیم غیر مستقیم جلوی شوهرم گفته راضی نیست بمونم خونشون ولی شوهر احمقم فکر میکنه ...

وااااا!!!!!

چی بگم!!!

عزیزم خدا کمکت کنه...

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2731
چشمات خیلی ناجور شده خو دختر پیگیری کن گور بابای شوهرتو مادرش به فکر سلامتیت باش چشمات از کلیه وهمچن ...

اره خیلی خودمو میبینم میترسم اونوقت با این حالم میگه برو از مامانم معذرت بخوا

وااااا!!!!! چی بگم!!! عزیزم خدا کمکت کنه...

واسم دعا کن دیگه خسته شدم از دستشون عزیزم پیرم کردن آخه من نددده بودم پسر اینقدر مامانی باشه 😭پیرم کردن همش میشینه میگه مامانم دلش پاکه فرشتس خوشکله خوش اندامه همش مامانم مامانم😭پدرش میگه تو باید تزاری زن من تکون بخوره از سرجاش باید شام ناهار تو درست کنی😐

مردای لعنتی کلا عادت دارن لج کنن با خانوماشون،شوهر من تا قبل اینکه منو بگیره محل به خواهر مادرش نمیداد حالا از زمانی که ازدواج کردیم همش گیر به اونا چون ما زنا ساده ایم نقطه ضعف دستشون میدیم اونام سو استفاده میکنن،هرچه سریعتر از اون خونه برو اصلا هم برات مهم نباشه که چی میگن

عزیزم تاپیکاتو خوندم؟

چرا این مرگ تدریجی رو انتخاب کردی؟

اینایی که تو این  یک ماه تو تاپیکات از شوهرت و مادرش گفتی به خدا اسمش زندگی نیست ها‌.

چشمای منم آبیه متمایل به قهوه ایه،ولی دیگه خیلی متمایله    
2738
واسم دعا کن دیگه خسته شدم از دستشون عزیزم پیرم کردن آخه من نددده بودم پسر اینقدر مامانی باشه 😭پیرم ...

خب طلاق بگیر..

این ازدواج آخر عاقبت خوبی نداره..

مردای لعنتی کلا عادت دارن لج کنن با خانوماشون،شوهر من تا قبل اینکه منو بگیره محل به خواهر مادرش نمید ...

خدا لعنت کنه هرچی پسر مامانی هست من دبدم اکثرا همه پشت زنشه

چی گف بهتون؟

دوران عقد رو گفتم.بعد عروسی هم نصیحتش اینه رفت آمدمون به مساوات باشه یه جمعه میای اینجا هفته دیگه برو بهشون یه سر بزن اینجور حرفا

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂