2733
2739
عنوان

لطفا راهنماییم کنید

101 بازدید | 20 پست

سلام

اگر یک عیب ظاهری داشته باشم که در جلسه خواستگاری و آشنایی قابل تشخیص نباشه 

آیا باید در مراحل آخر با خواستگار مطرح کنم 

واینکه چطور بگم بهشون؟

قد۱۵۳/وزن فعلی ۵۶   وزن هدف ۵۰  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هرعیبی داری جلسات آخربگو رک وراست

آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»
اگه این عیب اختلالی ایجاد میکنه توی زندگیتون بگید اما اگه مهم نیست و تاثیری نداره نگید

از اون جایی که آقایون  براشون ظاهر مهمه میگم نکنه بعدا که متوجه بشن توی زندگی مشکل ایجاد بشه

2738
میخواست بدونم با چه ادبیاتی باید مطرح کنم ؟

ادبیات نمیخاد بگو یه مساله ای هست که میخام بگم وشرایطط رو بگو جلسه یکی مونده به آخر بگی بهتر جلسات اول نگو

آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»
ادبیات نمیخاد بگو یه مساله ای هست که میخام بگم وشرایطط رو بگو جلسه یکی مونده به آخر بگی بهتر جلسات ا ...

نه آخه میخوام طوری مطرح کنم که یک وقت در توضیح دچار مبالغه نشم 

نه آخه میخوام طوری مطرح کنم که یک وقت در توضیح دچار مبالغه نشم 

مبالغه نکن خوب بعدم کسی که تورو خاسته باشه ادن عیب براش خیلی مهم نیس

مبالغه نکن خوب بعدم کسی که تورو خاسته باشه ادن عیب براش خیلی مهم نیس

میترسم از کلماتی استفاده کنم که ناخود آگاه حس بدی رو به ایشون منتقل کنه 

قسمتی از بدنم هست  روم نمیشه و بلد نیستم چطور مطرح کنم

خوب عزیزم بگو قسمتی ازبدنم اینجوریه خجالت نداره

2706