2733
2734
عنوان

💕سفره حدیث کسا 40 مرتبه هدیه به💖 شهید محمد رضا پیرایش

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 190 پست
سلام دوستان وقت بخیر صداتون زدم که بهتون اطلاع بدم اسمتون رو اول تاپیک نوشتم دوستان براتون دعا کنن م ...

سلام مرسی از دعوت 

منم فردا یکی میخونم 

حاجت همگی روا انشالله شفای مریض منظور هم ♥

💮اللهم عجل الولیک الفرج💮                               ♡اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم♡                
سلام دوستان وقت بخیر صداتون زدم که بهتون اطلاع بدم اسمتون رو اول تاپیک نوشتم دوستان براتون دعا کنن م ...

سلام عزیزدلم چشم 4تا میخونم ان شاءالله هرچه زودتر حالشون خوب بشه😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

💚ادامه اسامی  حاجت دل و سلامتی دوستانم و عزیزانشون  @khoday_mer3p     @ما ...

سلام مهربون خواهر، قبول حق، اجرت با پنج تن آل عبا💎

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

سلام عزیزم من یک مرتبه می خونم التماس دعا

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤
2728
2738
سلام آبجی جونم خوبی عزیزم خوش آمدی  قبول باشه.... الهی به حق شهید حاجت روا بشی

سلام عزیزم دخترمن سرش ضایعه دیده شده میشه ازت خواهش کنم براش ختم بزاری ؟امروز ام ار آی میگیرن تو رو قرآن ختم بزارین هیچیش نیاشه خدا خیرت بده عزیزم

سلام، ممنونم ازت که اسم منم نوشتی تا دوستان دعام کنن ، انشالله با دعای شما همه به حاجتشون برسن منم شفا پیدا کنم، من به نیت این عزیزان یه بار حدیث کسا رو میخونم، از همه دوستان سپاسگزارم

الحمداالله

چشم گلی یدونه یخونم امروز ب نیت سلامتی و شفالی بیماران مدنظر و حاجتروایی دوستان مجازی 

عاقبتتون بخیر

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
2706