2737
2734
بله واقعاً دقیق نمیدونم باید از دکتر مشورت بگیری،۴ سال گذشته ولی واقعا تاثیر گذار بود، الان یه براد ...

ای جان خدا حفظش کنه..

برای منم دعا کن خدا یه پسر کاکل زری بهم ببخشه🙏

خداجونم هزاران بار شکرت🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تروخدا راهنماییم میکنی؟؟ تحت نظر دکتر هم بودی؟؟ چندتا اقدام داشتی؟ رژیمت چی بود؟

رحمت رو باید گرم نگه داری

گرمیجات بخوریم خودت و شوهرت

ب شوهرت سه ماه قبل ویتامین سی و زینک بده

غذاهای زعفرونی بخورید، ماست و دوغ زیاد نخورین

دوره روزهای تخمک گذاری کیت بذار روزی ک پررنگ میشه دستت میاد ماه سوم دیگه میدونی چ روزی از سیکلت پررنگ میشه کیت رو از روز هفتم بذار هرروز هی پررنگ میشه وقتی کامل پررنگ شد مثلا ۱۶ هم سیکلت پررنگ‌ک بشه میشه روز تخمک گذاری اون روز اقدام کن قبلش هم اب جوش نبات بخور

و توکل ب خدا کن

دخول هم باید عمیق باشه

یک سال از همه دور شو و تلاش کن، بعد یک سال از خودت رو نمایی کن، اون لحظه ست که همه دلشون میخواد یا باهات باشن یا جات باشن...💋
2740

از خدا فرزند سالم و صالح طلب کن..

اونی ک بصلاحته میزاره دامنت..

پسر دخترم نداره...

هیچکدوم از ماها اسم پسرای پیامبر و نمیدونیم ولی اسم دخترش و عالم و آدم میدونند...پس بدونید دختر هم میتونه نامدار باشه..

برمحمد و آل محمد صلوات⚘

🔻کلیه ی خدمات مژه و ابرو و آرایش دائم صورت،به صورت تخصصی🔺️insta:maryam_pmu_lashlift
ای جان خدا حفظش کنه.. برای منم دعا کن خدا یه پسر کاکل زری بهم ببخشه🙏

ممنون

دعات کردم انشالله چند وقت دیگه تاپیک بزنی عکس پسرت بزاری😀

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
از خدا فرزند سالم و صالح طلب کن.. اونی ک بصلاحته میزاره دامنت.. پسر دخترم نداره... هیچکدوم از ماه ...

اللهم صل علی محمد و ال محمد

برای منم اول سلامتی مهمه ولی خب ادمیزاد دوست داره از هردو جنس داشته باشه تا خدا چی بخواد

خداجونم هزاران بار شکرت🙏