2737
2739
عنوان

درد داشتن بعد از سقط طبیعیه؟

72 بازدید | 10 پست

سلام عزیزان

من دیروز افتادم به خونریزی و درد و حدود ۶ ساعت درد کشیدم و دفع کردم

با آخرین دفع دردام کاملا ساکت شد

تا امروز غروب هم استراحت کردم و حالم خوب بود

غروب یکم به کارام رسیدم اما دوباره دردهای خفیف دارم

این طبیعیه؟؟

بعله،سعی کن کارهای سنگین نکنی،درد هم که طبیعیه البته شدید نباشه،ی دستمالم ببند به شکمت تا موقعی که لکه بینی داری شکمتو گرم نگه دار

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعله،سعی کن کارهای سنگین نکنی،درد هم که طبیعیه البته شدید نباشه،ی دستمالم ببند به شکمت تا موقعی که ل ...

دکتر بهم متیل آرگونین داد

خونریزیم رو خیلی کمتر کرده

ولی با استراحت کردن درد ندارم

2738
دکتر بهم متیل آرگونین داد خونریزیم رو خیلی کمتر کرده ولی با استراحت کردن درد ندارم

پس استراحت کن طبیعه کمی درد،بالاخره رحم فشار قرار گرفته

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
یعنی تا چند روز دفع داشتین شما قرص واسه سقط استفاده کردین؟؟

میکم بعد از سقط اصلی تقریبا سه یا ۴ روز شد.

بله ۶ سالن ی بار به مدت ۱ هفته قرص میخوردم که دفع کامل انجام بشه.

ولی شنیدم درد به دلیل اینه که دفع کامل انجام نشده ممکنه کمی مونده باشه که اون هم ان شاالله با همین دردها دفع میشه