2737
2734

والا نون و پنیر و گردو یا خیار و گوجه، حتی سیب زمینی آبپز، خیلی خیلی بهتر از کنسرو تن هست , اونام بد نیستن اما نه هرشب

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون نگه دارنده داره تا می تونید کم‌استفاده کنید

من لوبیا از قبل خیس می کنم و شب با یه دونه پیاز خوردشده و رب و ادویه و چندتا تیکه قارچ میپزم.

گاهی تو زودپز میذارم که زود بپزه

بعضی وقتا هم نخود رو با چندتا تیکه گوشت و زردچوبه و پیاز میذارم

والا نون و پنیر و گردو یا خیار و گوجه، حتی سیب زمینی آبپز، خیلی خیلی بهتر از کنسرو تن هست , اونام بد ...

به خدا خودم نون پنیر دوست دارم

اما شوهرم وبچه هام نمیخورن

همش باید پختنی بخورن😥😥

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرست.ممنون😍😍😍
2728
مثل بیرونی ها خوشمزه نمیشه راستش بلدم نیستم😥😥

اتفاقا خوراک لوبیا  خیلی راحته لوبیا چیتی بزار بپزه  بعد پیاز داغ کن توش رب و ادویه بزن  بریز . داخلش قارچ خورد شده و سیب زمینی بنداز بعد سیب زمینی پخت  درش بیلر با گوشت کوب بکوب  له شد بریز  داخلش .  

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   

خوراک لوبیا زیاددرست کن بزارواسه چندروزتون یخچال یافریزرمادربایدهنرمندباشه این حاضری خوریها خیلی عواقب بدی داره اصلاسالم نیست من دوتاوروجک دارم همیشه سینه مرغ خوردشده توبسته های کوچیک توفریزمیزارم تا غروبی وقتی گرسنه هستن وغذاندارم دوتاسیخ روگازکباب میکنم میدم بهشون فقط نمک وآبلیمومیزنم یکم بسیاردوسدارن وسرشارازپروتیین البته من مرغ سبز میگیرم بدون هورمون یاتخم بلدرچین میپزم براشون یاقارچ شکم پرایناغذای فوری وبی ضرره 

2740
به خدا خودم نون پنیر دوست دارم اما شوهرم وبچه هام نمیخورن همش باید پختنی بخورن😥😥

خوب عادت کردن دیگه، یهو هم نمیشه حذف یا کمش کرد، آروم آروم این کارو بکن،،، بجای تن ماهی، خود ماهی رو بگیر و سرخ کن،،، لوبیا هم کاری نداره که پختنش

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
خوراک لوبیا زیاددرست کن بزارواسه چندروزتون یخچال یافریزرمادربایدهنرمندباشه این حاضری خوریها خیلی عوا ...

درست میگین

باید همین کار روبکنم

ممنون ازراهنماییتون

چون عادتشون دادی واسه همین چیزای دیگه نمیخورن خوراک لویا درست کن ماهی یه تیکه سرخ کن ریش ریش کن بزار ...

ممنون

همین کار رومیکنم

2706