2733
2739
عنوان

دردو دل یه کنکوری 😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 113 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم شما تنها نیستی، این واقعیت زندگی همه جوونایی هست توی این کشور که واقعا میخوان از طریق تحصیلات عالیه و رشته تحصیلی مورد علاقشون حرفه دلخواهشون رو پیدا کنن. ولییی متاسفانه وارد دانشگاه شدن در ایران به این شکله که بیشتر اوقات ته نداره...ینی شما لیسانس میگیری میبینی اتفاق خاصی نمیفته واست و همه فوق دارن ...میری دنیال فوق لیسانس ...باز حس میکنی چیزی کمه و همه دکتری دارن چرا تو دکتری نداشته باشی و میای به خودت میبینی همه جوونیتو گذاشتی برا درس و زندگی نکردی ازدواج نکردی شغل نداری...به نظرم همین رشته ای که خوندید رو براش هدف گذاری کنید و از طریق همین مدرکتون امتحانای استخدامی شرکت کنید. بازم همه چیز بستگی به اراده  و علایق خودتون داره 

حیف عمرت نیست؟اووف پزشکیم ایا قبول بشی ایا نشی چون انقد سخت شده.حالا گیریم شدی انقد باید بخونی که چش ...

من عاشق پزشکی و خدمت هستم شبو روز عذاب میکشم میرم بیمارستان اشکم بند نمیاد دکتر پرستار میبینم شما جای من نیستی 

2731
چشم ک با عمل لیزر ۱۰ دقیقه ای درست میشخ اگه میدونی بهش میرسی بخون یکی از همشهریای ما هم توی ۳۰ ۴۰ ...

حرفاتون درسته ولی بعضی وقتا کم میارم همش دوستام جلو چشممن برای لیزیک پدرم اجازه نمیده میتدسه کور بشم😢😢😢😢😢

۱۴۰۲ اگه بخوای کنکور بدی باید دوباره امتحان نهایی بدی بدبخت میشی نکن حقوق ک خوبه حالا منی ک تجرب ...

من پرسیدم مشکلی نداره نیاز به نهایی هم نیست 

برای حقوق هم اول لیسانس میگریم بعدش کنکور میدم 

2738
من عاشق پزشکی و خدمت هستم شبو روز عذاب میکشم میرم بیمارستان اشکم بند نمیاد دکتر پرستار میبینم شما جا ...

خوب پس شروع کن به خوندن

من داداشم عاااشق پزشکی بود ۲سال عمرشو گذاشت شبو روز خوند سهمیه هم نداشت.نشد که نشد 

همه هم که رفتن کنکور تجربی.

دیگه امسال دبیری قبول شد و قید پزشکی رو زد

ولی این ۲سال خیلی اذیت شد و عصبی

واسه این گفتم

عزیزدلم بعد از پزشکی چرا زندگیش تغییر میکنه ؟ من قبل از اینکه دانشجو بشم ساز میزدم نقاشی میکشیدم ور ...

من مشکل مالی ندارم علاقه دارم به بقیه کمک کنم مشکل ماها آینه دنبال آرزوها و هدف ها نمیریم

2706