2733
2734
نه بابا.الان دیگه باکلاس شده ۲۵۰۰ به داشجو ها میدن‌من خودم  امسال کنکور داشتم اومدم فرهگیان&nbs ...

ببخشید رتبه و ترازتون رو میگین

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خوش به حالشون چقدر خوب واقعا اونوقت به دانشجوی سال اخر پزشکی اونم متاهل ۱/۳۰۰ میدن

دانشجو های پزشکی واقعا خیلی سختی میکشن.ولی بعدا درامد خوبی دارن که حقشونه نوش جونشون

خودمم نمیدونم دقیقا ولی حکم یعنی‌ اونقد باید بدن ولی بخاطر خوابگاه و غدا کم میشه ازش

خب ینی شهر خودت باشی

خابگاه نری میشع ۳۵۰۰؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💕
دانشجو های پزشکی واقعا خیلی سختی میکشن.ولی بعدا درامد خوبی دارن که حقشونه نوش جونشون

آخه بخدا خیلی کمه ۱/۳۰۰

فرهنگیانیا هم نوش جونشون اونا هم زحمت کشیدن قبول شدن حقوقشون هم پلکانی میره بالا واقعا باید از همون اول بهشون حقوق بدن

خب ینی شهر خودت باشی خابگاه نری میشع ۳۵۰۰؟

یه سیستم مسخره ای دارن اونم اینه که غدا بخوری نخوری خوابگاه بری نری این پولرو باید کم کنن.کم نکنن شب خوابشون نمیبره.مجازی هم باشه بخاطر زیرساخت ها و اینترنت کم میکنن.در کل همیصه یه بهونه ای دارن