2737
2739

من کلا همیشه خواب هام سینمایی هست

سوال احتمالی من متاهل هستم

فیلمی ندیدم ک تاثبر گذاشته باشه

محض فان تعریف میکنم

خواب دیدم رفتم توی یه خونه فوق العاده بزرگ به راحتی خوده خونه هزار متر بود

بعد ۲بلکس بود

من اونجا رفته بودم ک معلم پسرشون بشم یه پسر ریزه میزه ۷ساله بود ک توی خوابم محبت مادر نداشت بعد به من خیلی وابسته شد میگفت مامانم رو دوست ندارم

خانم خونه فوق العاده زیبا بود

بعد بابای بچه به من گفت من عاشق تو شدم زنم اصلا به خونه زندگی حواسش نیست همش دنبال عشق  حال خودشه

تو بیا صیغه من بشو بعدا کم کم این زن رو دک میکنم بره بعد من بهش گفتم تو به زنت ک مادر بچت هست خیانت میکنی به من ک دیگه رحم نمیکنی گفت چکار کنم منم گفتم این خونه رو بزن به نامم😏

اونم گفت باشه ما رفتیم محضر همه کارا رو کردیم

بعد زنش فهمید اومد دعوا اینا مرد گفت من اینو میکشم الان بعد باهم میریم شمال جوری صحنه سازی میکنم ک انگار این خودش مرده

زن رو کشت البته من ندیدم پسربجه بغلم بود بعد رفتیم سوار یه ماشین کورک شدیم رفتیم شمال😁😂🤣🤣🤣

بعد توی جاده شمال همش مرد میگفت اینو برات میخرم فلان چیز رو به نامت میکنم 

تلفن زنگ خورد از خواب پریدم☹

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

اوووف😂

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤

انشالله امشب بچه جدید .........😐😐😐😑💃

اگه چشمتون به امضای من افتاد یه صلوات یه دعا از ته دلتون برای رسیدن به آرزو هام خدا نگاه کنه به زندگیم خیلی دلم گرفته چشمام ابرو بارونی شده محتاج دعاتون 🥺⁦♥️⁩🥺انشالله که هزار برابر دعایی خیرتون برگرده به زندگیتون 🥺⁦♥️⁩🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انشالله امشب بچه جدید .........😐😐😐😑💃

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
2728

رمان بود:/

یک دقیقه در نی نی سایت، 24 ساعت بر روی زمین است! نه کراش کسی هستم نه اِسمم تو شناسنامه کَسیه نه حتی تو بیوی کسی ، جدی فقط به دنیا اومدم سالمندان تو اتوبوس سر پا نباشن نه میشه رفت نه میشه موند نه میشه مُرد . ‌. . در هر صورت باید زندگی فا*یتو ادامه بدی! انقد نگید تهش که چی تهش که چی:/ بابا از الان لذت ببرین؛ برای بعدشم یه فکری میکنین! دین اسلام دینیه که هرچقدر کمتر بهش بها بدید و به دستوراتش عمل کنید، بیشتر به انسانیت نزدیک شدید حاجی اعتقادات منو ببینی سکته میکنی:)!من همونم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا:|عوض شیکوندن پای دخترت؛ به پسرت درست راه رفتن یاد بده خوش غیرت من اگه به کسی توهین کردم از قصد بوده و منظور داشتم و صلاح دونستم:)مخالف حجاب اجباری، کودک همسری، حیوان آزاری و کیپاپ! *لایک شما باعث شادی این کاربر میشود 
اوووف😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2738
رمان بود:/

همیشه خواب هام اینطور🥴🥴🥴🥴🤕🤕🤕

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😑😐😂

اگه چشمتون به امضای من افتاد یه صلوات یه دعا از ته دلتون برای رسیدن به آرزو هام خدا نگاه کنه به زندگیم خیلی دلم گرفته چشمام ابرو بارونی شده محتاج دعاتون 🥺⁦♥️⁩🥺انشالله که هزار برابر دعایی خیرتون برگرده به زندگیتون 🥺⁦♥️⁩🌹
من وقتی ب خواب خوب و عشقی مشقی میبینم تا ی هفته تو هپروتم😐😐 😐بی جنبم خودتونید بخدا ی هفته از کار ...

😂😂😂😂

من وقتی ب خواب خوب و عشقی مشقی میبینم تا ی هفته تو هپروتم😐😐 😐بی جنبم خودتونید بخدا ی هفته از کار ...

منم از صبح هی میخوام تعریف کنم وقت نمیکردم

منم اینا خواب ها رو میبنم دلم نمیخواد بیدار بشم 

همیشه خواب هام اینطور🥴🥴🥴🥴🤕🤕🤕

خوش به حالت من خوابام ن اول داره ن آخر داره ن مفهوم:///

یک دقیقه در نی نی سایت، 24 ساعت بر روی زمین است! نه کراش کسی هستم نه اِسمم تو شناسنامه کَسیه نه حتی تو بیوی کسی ، جدی فقط به دنیا اومدم سالمندان تو اتوبوس سر پا نباشن نه میشه رفت نه میشه موند نه میشه مُرد . ‌. . در هر صورت باید زندگی فا*یتو ادامه بدی! انقد نگید تهش که چی تهش که چی:/ بابا از الان لذت ببرین؛ برای بعدشم یه فکری میکنین! دین اسلام دینیه که هرچقدر کمتر بهش بها بدید و به دستوراتش عمل کنید، بیشتر به انسانیت نزدیک شدید حاجی اعتقادات منو ببینی سکته میکنی:)!من همونم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا:|عوض شیکوندن پای دخترت؛ به پسرت درست راه رفتن یاد بده خوش غیرت من اگه به کسی توهین کردم از قصد بوده و منظور داشتم و صلاح دونستم:)مخالف حجاب اجباری، کودک همسری، حیوان آزاری و کیپاپ! *لایک شما باعث شادی این کاربر میشود 
2706