2737
2734
عنوان

مشکل با جاری باسیاستها بیان لطفا

239 بازدید | 23 پست

شاید شمابگین اسکالی ندارخ ولی این رفتارا رومخمه کلا میخواد بفهمونه ازهر لحاظ باکلاستر و پوولدارتره وخرجش بیشتره درحدی که شوهرش ازش میترسه شاید همه اعضای خونواده ازش میترسن وحساب میبرن خیلیااا..

محل نده بهش

هرچی گفت بگو آها

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چقدر به جارياتون رو ميديد من ٧ ساله كه فقط يكبار يكى از جاريامو ديدم  يكيشونم سالى يكبار ميبين ...

وامگه خونه مادذشوهرنمیری؟؟ظاهرا جاریم مثلا خیلی اهل رفت امد و این حرفاست

2738
اوه اوه. ما داریم یدونه از این نمونه ها. فاجعه است بهترین کار اینه ک خودت رو باهاش مقایسه نکنی و ...

فکرمیکنی میگم بیش ازحددددد میگه نشون میده ودلش پااااره پاره میشه یکی دیگه کاری کنه من ادم حساسی نبودم ولی جدیدا شدم

میخوای کلا تو مجلسش نشین  راحت تری  یام میتونی هرچی اون گفت تو گنده ترشو بگـــی تا روشو ...

ببین من کم خرج نمیکنم که حسودی کنم درحد خودمم متعادل ولی این میخواد برسونه بدم میخواد برسونه

وامگه خونه مادذشوهرنمیری؟؟ظاهرا جاریم مثلا خیلی اهل رفت امد و این حرفاست

ما راه دوريم هر دو سه ماه يه بار ميريم كه جاريم چون حسادت داره اون تايم نمياد اونجا

يكيشونم كلا قهره با مادرشوهرم نمياد نميره

2706