2737
2739

من چیکار کنم شیرخودم خشک شده شیرخشکیه

تقریبا بدغذاهم هست هرکی میبینه میگه چقدضعیفه 

خسته شدم دیگه بچه های مردمو میبینم حسرت میخورم فقط

وااای یه همدرد پسدا کردم بخدا منم مث خودتم 

مربی دنس♥️آذری ترکی..استامبولی ترکیه.  اسپانیایی..عربی ..فارسی...شافل و بیکلام با هر ریتمی.    عاشق رقص و اشپزی و اسب سواری وشنا و ارایشگری و عکاسی نقاشی و طراحی ام...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچت چندماهشه چندکیلو

۱۱ماهشه ۷کیلو ونیم

مربی دنس♥️آذری ترکی..استامبولی ترکیه.  اسپانیایی..عربی ..فارسی...شافل و بیکلام با هر ریتمی.    عاشق رقص و اشپزی و اسب سواری وشنا و ارایشگری و عکاسی نقاشی و طراحی ام...
2738
دختر من تو 5 ماهگی 10 کیلو بود

خوشبحالن

ماشالا شیرت خوب بوده دیگه

آره زیاد تپل نبود قدش بلند بود استخون بندیش درشت بود بدنیا اومد وزنش 4 کیلو نیم بود. 

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️
[QUOTE=212551536]۱۱ماهشه ۷کیلو شیر خودتو میدی

اره ولی شیر ندارم ک اصلا خیلی کم میاد بچمم شیر خشک نمیخوره سرلاک نمیخوره قطره اهن و مولتی ویتامینشو نمیخوره ...غذا نمیخوره گاها فقط سوپ اونم دو قاشق میخوره دیگه نمیخوره....فرنی نمیخوره حریره نمیخوره دیگه اونقد بهش فک کردم به حرفای مردم فک کردم خودمم شدم پوست و استخون

2706