2733
2739
عنوان

بیاید کمک لطفااا مطلب درسی

65 بازدید | 5 پست

مثال اسمز در زندگی میخوام

کسایی که نمی دونید اسمز چیه عبور اب از جای پر غلظت به جای کم غلظته مثلا وقتی روی بادمجون نمک میپاشید اب میندازه این اسمزه یا مثلا وقتی روی آلو شکر میریزید برای ساخت مربا میبینید اب انداخته له طور شده این بخاطر اسمزه یا وقتی روی خیار نمک می پاشید اب میندازه مثال های اینطوری میخوام میشه اگه چیزی به ذهنتون می رسه بگید 

چندین نفر از این کاربری استفاده میکنن پس مچ نگیرید بعضی هاشونم از سمت مامانشون میان پس نگید تو این سایت چیکار میکنی ما خودمون روی فرزندمون نظارت داریم ممنون

بچه ها اگه می‌خواین روزی چندین میلیون کسب کنید 🥰

این آدرس وبلاگم روکپی کنیدوتومرورگربازکنید

pooldarbash.blog.ir 

یاگوگل سرچ کن وبلاگpooldarbash

غافلگیرمیشین چون دست زیادنشه گفتم اینجوری برین

پولدارشو باگوشی

بدون سرمایه🤩🤩🤩🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الو بخارا تو خورش میندازی متورم میشه آب دیگه میره توش بوسیله اسمز

ممنونممم

چندین نفر از این کاربری استفاده میکنن پس مچ نگیرید بعضی هاشونم از سمت مامانشون میان پس نگید تو این سایت چیکار میکنی ما خودمون روی فرزندمون نظارت داریم ممنون
2731

نوعی همرنگ جماعت شدن 🤔

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
نوعی همرنگ جماعت شدن 🤔

اره😁 انتشار ساده هم همینکار رو میکنه منتها درباره مواد دیگه مثل اکسیژن و کربن دی اکسید