2733
2739
عنوان

برا خونم فرش ۶ متری خریدم حالا بعضیا میگن کوچیکه

| مشاهده متن کامل بحث + 1228 بازدید | 94 پست
وا چرا ناراحتی.  مکه زمان قدیمه  خونه  رو پرکنی از فرش خونه های  لوکس رو نگا کن ...

خب ۹ هم میشد دورش مبل بچینم

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸
بعضیا میگن ۶ حالا چیکار کنم پس نمیگیره😪😪😪😪

۶ خوبه

دوتا ۹ متری خیلی بزرگه مبل هات میاد رو فرش

شک نکن ۶ متری خیلی خوبه

من خونه م ۱۵۰ متره دوتا ۹ متری انداختم

وسط بین شون هم یه قالیچه ۲ متری

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۶ خوبه  دوتا ۹ متری خیلی بزرگه مبل هات میاد رو فرش شک نکن ۶ متری خیلی خوبه من خونه م ۱۵۰ متر ...

خب ینی دوتا ۶ بندازم کنار هم؟یه ۹ بهتر نبود؟

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸
2731
بابا الان مد نیست کل خونه فرش باشه دیزاین هارو ببین تو نت اگرم ناراحتی از این فرش کلاسیک ارزون ها بخ ...

اگ یه ۹ تنها مینداختم بهتر نبود؟

خب ینی دوتا ۶ بندازم کنار هم؟یه ۹ بهتر نبود؟

نه کنار هم ننداز

مگه کف خونه سرامیک یا پارکت نیست؟

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
2738
بهترین کارو کردی. دو تا ۶ عالیه.یکی بین مبلا یکی زیر ناهار خوری.

ناهار خوری ندارم اخه

نه کنار هم ننداز مگه کف خونه سرامیک یا پارکت نیست؟

چرا سرامیکه

2706