2733
2734

وقتی نامزد بودم خیلی با شوهرم روال بودن خیلی بهم کمک میکردن منم حس میکردم خیلی دلسوزمونع و حتی بعش داداش میگفتم خلاصه یبار اومد منو شوهرمو ببره خونشون شام چون ما وسیله نداشتیم اول اومد دنبال من بعد شوهرم قبل اینکه برسیم پیش شوعرم گف ک با زنم قهرمو فلان منم نصحیت کردم ک بره منت کشی خلاصه برگشتنی شوهرمو گذاشت محل کارش چون شبا اونجا میخابید و منو برد بزارع خونمون بعد مسیرو طولانی کرد🤦🏻‍♀️کلی حرف زد و من هیچی نگفتم قشنگ یادمه وقتی پیاده شدم عرق کرده بودم از خجالت فرداش دیدم برام ۵۰تومن شارژ فرستاده و تو اینسا پی داده زنداداش چیزی نیاز داشی بگو و منم خشکوخالی گفتم شوهرم برام میخره نیازی نبود و گف میخاسم بهت دس بدم‌ولی روم نشد بعد من همش سرد ج میدادم دیدم چتو تموم نمیکنه و ب شوهرم گفتم

اونم اومد دنبالم و با حرص ماشین میروند و رفیم خونشون ک بگه اینا چیه واسم زنم فرستادی و دعوا شد اخرم گفت نیتی نداشتمو اینا خلاصه ماست مالی داد و بخاطر ابجی مظلوم شوهرم رفتو امد کردیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

تف تو روی بیشرفش

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
2706