2733
2734
سلام من هیستروسکوپی شدم بهم گفتن یه لولم بازه.ولی بعد سه سال باردار نشدم.کلی هم قرص و آمپول استفاده کردم.2 بار ای یو ای و یه بار ای وی اف شدم.ولی هنوز موفق به بارداری نشدم. ایشالا شما مثل من نباشی و زود مامان بشی.
6.5 سال مزدوج ، 3.5 سال اقدام. 2 بار ای یو ای و 3بار میکروی منفی، خدایا راضیم به رضات خودت کمکم کن...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سلام من با به لوله بدون قرص و آمپول طبیعی باردار شدم امیدت به خدا باشه خودش هیچ کسو ناامید نمیکنه

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
انشاءالله به زودی خبر بارداریتو اینجا میدی مریم جون. منم تازه عکس رنگی گرفتم و گفتن یه لولمو نتونستن باز کنن. توکلم فقط به خداست.
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
انشاءالله تیارا جون شما هم این ماه باردار بشی و از انتظار بارداری برسی به انتظار زایمان
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"