2733
2734

من

بابا پسر رفتن بیرون

شوهرم قسمم داد استراحت کنم مثلا😂😂

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
2738
نشستم  غصه میخورم میخام برم  بیبی چک بزنم دعا کن  منفی باشه همه چی بهم ریخته😭واک ...

🥲یکی مثل من دعامیکنه‌نی نی دارشه یکی مثل توچرااخه نباشه؟؟موقعیتش نداری؟؟

‌ هرچیزي‌بایدسرجاي‌خودش‌باشه‌مثل‌تو،توبغل‌من.🫀 ‌️
🥲یکی مثل من دعامیکنه‌نی نی دارشه یکی مثل توچرااخه نباشه؟؟موقعیتش نداری؟؟

موقعیتش نیست

بچه داشتن  اوردن  شرذیط خاصی میخاد  باید از همه لحاظ اوکی باشی

الان اصلا فرصتش نیست

.....دو فرزند ۴ساله    ۸ماهه
موقعیتش نیست بچه داشتن  اوردن  شرذیط خاصی میخاد  باید از همه لحاظ اوکی باشی الان اص ...

چی بگم والا راست میگی شرایط سخته.بچه هم کلی خرج داره.شوهرمن فکرمی‌کنه خرجش کم میگم لباس اون ازبرای ماگرونترچی فکرکردی 

‌ هرچیزي‌بایدسرجاي‌خودش‌باشه‌مثل‌تو،توبغل‌من.🫀 ‌️
2706