2737
2734
عنوان

از شیر گرفتن / غمگینم بسار زیاد ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2936 بازدید | 59 پست
رسپینا جون سختی داره ولی خیلی خیلی شیرینه. وقتی با اون چشمای نازشون بهت زل میزنن و با دستاشون نوازشت میکنن نمیدونی آدم چه حسی داره. منکه با اینکه پسرم شبا گاهی تا 6-7 با ر هم بیدار میشد تا سینه فقط تو دهنش باشه بازم دلم واسه اون دوران تنگ میشه.
"آرامش"هنر نپرداختن به مسائلی است که حل کردنش سهم خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نسیما جان اگر میخواهی پسرت هیچ آسیبی نبیند از امروز تقریبا یک و نیم الی دو ماه باید وقت بگذاری برای قطع شیر
1/ به هیچ عنوان چیزی به سینه ات نزن
2/نگو تلخ شده یا خراب شده یا زخم شده.
3/کاملا به شیوه تدریجی عمل کن.
4/ من یکماه قبل دخترم رو از شیر گرفتم و به نظر خودم خیلی موفق بودم چون تقریبا کمترین گریه و ناراحتی را داشت به هیچ عنوان خودم دچار انباشت شیر نشدم و از همه مهمتر اصلا دخترم سراغی هم از میمی نمیگیرد . برخلاف خیلی از بچه ها که شبها دست میزنند به سینه مادر یا سراغ میگیرند یا با حسرت نگاه میکنند. حتی اگر پیشنهاد بدهم خودش میگوید نمیخواهم.
یک صبحدم ز گلستان گذشته ای
شبنم هنوز بر رخ گل آب میزند
2731
از روحیاتت متوجه شدم که نمیخوای بچت آسیب ببینه
من بچه هایی رو میشناسم که تو 5 سالگی هنوز به میمی مادرشون وابسته هستند و دچار مشکلات شخصیتی هستند از شیر گرفتن یکی از مهمترین مراحل زندگی بچه هستش و اگه درست انجام نشه واقعا ضربه میزنه چون اولین چیزیه که طبیعت از بچه میگیره اونم چیزی که تا این حد بهش وابسته هست. به سختیهاش نگاه نکن. به خودت مسلط باش تا بتونی درست و حساب شده عمل کنی.
یک صبحدم ز گلستان گذشته ای
شبنم هنوز بر رخ گل آب میزند
2740
وای خوشبحالتون که شیر دادنو اینفقدر دوست دارید من با دخترم سر اینکه همش شیر میخواد دعوا میکنم وهمش دارم روز شماری میکنم بعد از عید از شیر بگیرم و راحت بشم دخترم الان 21 ماهشه

اخه همش چپ میره راست میاد میگه میمی بده
نسیما عزیز
با اجازه به وبلاگ کارن کوچولو سر زدم . به کارن به خاطر داشتن همچین مامان با احساس ، فوق مهربون و شاعری مثل شما تبریک میگم . حتما دراینده کلی به شما افتخار میکنه .
نسیمای عزیز عشق و مهری که درخانه و خانواده سه نفره شماست در نوشته های زیبا و صادقانه ات موج میزنه و به خواننده منتقل میشه .امیدوارم همیشه خوش بخت باشی و کارن عزیز در دامان پرمهر شما و پدرش بزرگ شه .
عزیزم حالت رو درک میکنم چون یه دختر 9 ساله و یه دختر 9 ماهه دارم که با اولی این مسیله رو تجربه کردم و با دومی این تجربه رو در پیش دارم .
مادربودن زیباترین احساس دنیاست .
2706