2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جلوگیری طبیعی که خییییییلی ریسکیه. واقعاً بعد زایمان چه طور استرس نداشتی برا بچه دار نشدن؟!

خب بچه اولیمو ۵ سال جلوگیری طبیعی داشتم بعد یک سال اقدام پسرمو باردار شدم فکر نمیکردم اینجوری بشه

اخه خیلی سخت باردار میشم

2731
2738
بله، به خاطر مسائل جمعیتی، به سر خودم اومده

بعد متوجه نشدید که کاندومش خراب بوده؟؟؟

آخه من اصصصصلا متوجه خرابی کاندوم نشدم. چون اصصصلا نمی‌خواستم فعلا باردار بشم 

بعد متوجه نشدید که کاندومش خراب بوده؟؟؟ آخه من اصصصصلا متوجه خرابی کاندوم نشدم. چون اصصصلا نمی‌خ ...

قرص مصرف میکردم و کاندم، اصلا مشکلی نداشت ولی باردار شدم، چون قرص میخوردم گفتم حتما جلوگیری میکنه اما انگار قرص اثری نداشته، دکتر گفت رندمی ساخته میشن از هر هزار ورق یکی اینجوریه که شامل حال من شد

قرص مصرف میکردم و کاندم، اصلا مشکلی نداشت ولی باردار شدم، چون قرص میخوردم گفتم حتما جلوگیری میکنه ام ...

یعنی کاندوم تون سااااالم سالم بود؟ اصصصلا بعد انزال متوجه نشدید سوراخه؟

من جلوگیری م فقططط کاندوم بوده تا الان

بله ظاهرا سالم بود بعدش چک نکردیم، مورد من نادره عزیز کم اتفاق میفته

😳

اینطوری آدم مطططمئن میشه خواست خدا بوده😊

من خودم اگر باردار باشم چون خواست خدا بوده، ناراحت نمیشم. تنها نگرانی م وزنمه

😳 اینطوری آدم مطططمئن میشه خواست خدا بوده😊 من خودم اگر باردار باشم چون خواست خدا بوده، ...

انشاالله بهترین ها واستون اتفاق بیفته، من که تا وقتی به دنیا اومد کلا توی شوک بودم چون بچه اولم کوچیک بود ولی حالا هم بازی و همدم همدیگه شدن