2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه خودش میگه بهتر شدم و دیگه نیستم ( ۱۰۰ بار گفت میگه تو دوران ۲۰ الی ۳۰ سالگی  هفته ای عوض ...

اگه ازدواج کردین و در حال حاضر همسرتونه و خودشون اینجوری میگن بنارو بر اعتماد بذارید دلتون رو بد نکنید تا خلافش رو ندیدین که نمیشه گفت دروغ میگن .

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   

من تو اقوام دو مورد ديدم. اصلاح شدن

يه موردم ديدم مرده مجرديش پاك بود متاهل شد بعد چند سال تازه چشمش باز شد برا دوس دختر

اولين كاربريم نيست كاربري قبليم ٢سال بود😁😁😁
2728
نه بد تر شد زنش الان بیچاره. هرروز قهره

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

هرجای زندگیتون خدا رو کنار زدین ،شیطان جاشو پر میکنه  ،وقتی با کسی بحثت شد فک کن ببین کجای کار مقصر بودی ،شاید ی جایی ی حرفهایی زدی که نباید میزدی،شایدم رفتاری کردی که نباید میکردی ،شاید ی جایی کم گذاشتی ،شایدم ی جایی زیادروی کردی ،شایدم ی جایی نباید حریمو میشکوندی حریمو شکوندی،من معتقدم از ماست که بر ماست .سعی کنید تا اونجایی که میتونید در مورد مسایل خصوصی زندگی دیگران از کسی سوال نپرسید ،و هرچه درمورد دیگران کمتر بدانید بیشتر حریم را رعایت کردین در نتیجه آرامش بیشتری خواهید داشت. این رفتار شماست که تعیین میکنه دیگران چگونه با شما برخورد کننداگه بخوای از رفتار و گفتار اطرافیانت ایراد بگیری ی موقع میبینی هیشکی دُورُ وَرِت نیست و تو تنهای تنهایی اون موقع متوجه میشی برای داشتن زندگی شاد باید گاهی اوقات خودتو به خریّت بزنی. درسته زندگی همش شیرین نیست ،ولی همش هم تاخ نیست .
ازدواج که نه  خواستگار  موقعیت ش خیلی عالیه  واقعا موندم

مشاوره پیش از ازدواج رو فراموش نکنید

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
واااای اره من عموی بابام پیر بودا ینی سن بالا از جوونی دنبال ناموس بقیه بوده بخدا تا دم مرگم ب بقیه ...

😄👌 اره اعتیاد دارن مریضا

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿
2738

درست بشو نیستن 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
فک کن ی بار من بچه بودم تنها موندم پیشش..  .... خدانیامرزش فقط

واااای لعنت بهش 

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿
2706