2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میشناسم که ازدواج کرده هنوزم به کاراش ادامه میده بچه هم داره

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤

آره عموم انقدر هیزه به من که بچه برادرش هستم هم بانگاه پیشنهادمیده تازه کلامی هم گفته هیچوقتم ادم نمیشه  

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2731

ادامه دادن متاسفانه

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
همیشه بستگی به ذات آدم و شدت احساساتی که به زن و زندگی زناشوییش پیدا کرده داره.ادم با ادم فرق میکنه.

آره موافقم

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'

اصلاح شدن به ازدواج هیچ ربطی نداره ممکنه فردی بعد از ازدواج به دلایلی موقعیتش پیش بیاد و متنبه بشه اما احتمالش خیلی کمه و قطعا دلیلش فقط ازدواجش نبوده 

در کل با کسی که مشکل اساسی داره به ویژه اینکه این مشکل خط قرمز شما باشه به امید بهتر شدن بعد از ازدواج، ازدواج نکنید .

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
2738
اصلاح شدن به ازدواج هیچ ربطی نداره ممکنه فردی بعد از ازدواج به دلایلی موقعیتش پیش بیاد و متنبه بشه ا ...

اخه خودش میگه بهتر شدم و دیگه نیستم ( ۱۰۰ بار گفت

میگه تو دوران ۲۰ الی ۳۰ سالگی 

هفته ای عوض میکردم دوست دخترامو 

بعد شم میگه 

رفیق بازی و مهمونی همیشه خیلی خوبه 

من شوهرم قبلا میدونم خیلی دوست دختر داشته اما تا الان چیری ازش ندیدم....اما دایی خودم زمان مجردیش همشس با دخترا بود اما الان بیای ببینی چقد مذهبی شده....بستگی به خود ادم داره

خداوسط غمات یه گل میکاره🌹

تا دم مرگ ادامه میدن

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿
2706