2733
2739
عنوان

تازه فهمیدم 😥😢😢🥺😱😱

266 بازدید | 17 پست

تازه فهمیدم که خیلیا که فکر میکردم خوبن باهام دوسم دارن این برعکسه . اتفاقا همونا بیشتر از همه پشت سرم حرفای ناجور زدن . بخاطر سر وضعم مسخرم کردن که لباساش خوب نیست منظور گرون نیست ، قیافم ، اینکه تو خونه کار بلد نیست کار نمیکنه و هزاران هزار تحقیر دیگه . از من انتظار دارن مثل خدمتکار کار کنم درحالیکه از دخترای دیگه انتظار ندارن . دندون خرگوشی ام پشتم مسخرم کردن ، بخاطر بی پولیم ، ومن فارغ از اینهمه بدی که درحقم کردن تنها تو خونه نشستم آهنگ گوش میدم ونسبت به همه حس خوبی داشتم و هیچوقت حتی یبار غیبت کسی رو نمیکنم . گریه کردن آیا کار درستیه؟😢😥 بنظرتون این کارا حق من بود ؟ کسی که تو عمرش غیبت نکرد دل کسی رو نسوزوند مسخره نکرد ......💔💔💔💔💔

با اجازه استارتر، ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیز دلم نه گریه نکن ادم لاشخور همه جا هست بعدم مگه بی پولی عیبه یا گناهه ؟ 

اونا حیون صفتن .... البته توهینم هست به حیون :/ 

همچین ادمایی اصلا نباشن بهتره 

از خوبیت اینکار هارو نکردی :) انشالله دوستای خوب مث خودت پیدا کنی .... وبی شک اونا حقیر وبی ارزشن 

عزیزم  مردم ایران ،خیلیاشون اینجوری میکنن اهمیت نده بهشون ،خودتو شاد وقوی نشون بده پرپر میشن

ولی خیلی حرفای بدی میزنن . خداوکیلی انتظار داشتم کسی حرفی بزنم ولی نه دیگه انقد حرفای بدی 😱😱😱😱

2738
منم تازگیا به این نتیجه رسیدم همه همونی نیستن که خودشون نشون میدن ...سپردمشون بخدا...بدقضاوت کردن فق ...

بنظرت قیامتی وجود داره ؟ اگه وجود داشته باشه سرنوشت این آدما چیه ؟ نکنه خداهم منو آدم حساب نکنه وحقمو نگیره ؟ همیشه به این فکر میکنم💔

ولی خیلی حرفای بدی میزنن . خداوکیلی انتظار داشتم کسی حرفی بزنم ولی نه دیگه انقد حرفای بدی 😱😱😱😱

اره دقیق مثل من ..یه حرفایی زدن فقط لایق خودشون بودن...

عزیزم ازحسودیشونه بدبختا نمیتونن ببینن.کمبود دارن عقده ای ها...

🐞برای نیتم ☝🏻 دونه صلوات میفرستی🐞
بنظرت قیامتی وجود داره ؟ اگه وجود داشته باشه سرنوشت این آدما چیه ؟ نکنه خداهم منو آدم حساب نکنه وحقم ...

نه من به قیامت این چیزا اعتقاد ندارن..فقط به این اعتقاد دارم دنیا کاراماس خدایی داره ..همین دنیا بهشون برمیگرده اینو بهت قووول میدم ...

🐞برای نیتم ☝🏻 دونه صلوات میفرستی🐞
چه حرفی زدن

خیلی خیلی مسخره میکنن در هر موردی از من . مثلا هیچ کاری بلد نیست . ظاهر و هیکل و قیافم . تحقیر شخصیتم . بنظرت حقمه ؟ یا اشکال نداره که این حرفارو بزنن ؟ درهرصورت من ناراحتم

2706