2737
2739
عنوان

میخوام لاغر کنم بیاین لطفا

166 بازدید | 29 پست

خانوما من میخوام لاغر کنم ولی رژیم سخت و اینا نمیخوام چاقم نیسم فقط شیکم دارم یزره از یه طرفم نمیخوام برم باشگاه میخوام ببینم تو خونه میش ورزشی کرد ک شیکم آب شه؟و اینکه میخوام فقط شیکم آب شه صورتم نمیخوام لاغر شه راهی هست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

متاسفانه موقع اقدام به رژیم و لاغری اول جا صورت لاغر میشه مگر اینکه اصولی پیش بری مثلا غذا و خوراکی های چرب و تا سالم رو حذف کنی روی ۸ لیوان مرتب اب بخوری تحرکات رو بیشتر کنی،  دراز نشست انجام بدی  ،  و نمک رو هم کم مصرف کن و مهم تر از همه خواب خوب و کافی داشته باش 

شنیدم جوانه گندم صورتو چاق میکنه بقیه جاها هم چاق میکن؟

آخه از کجا میدونه که باید بره توی صورت... من تا بحال هیچکس رو ندیدم که لاغر کنه و صورتش تکون نخوره مگر اینکه استخون بندی صورتش درشت باشه تازه اونم تا حدی نشون میده.

2738
متاسفانه موقع اقدام به رژیم و لاغری اول جا صورت لاغر میشه مگر اینکه اصولی پیش بری مثلا غذا و خوراکی ...

رژیم نمیخوام اهل فست فودو غذای چربم نیستم فقط ریزه خواریم زیاده هله هوله هم نمی‌خورم ولی بااین حال شیکمم دارم دراز نشست خوبه؟چون واقعا دوس ندارم صورت آب شه

آخه از کجا میدونه که باید بره توی صورت... من تا بحال هیچکس رو ندیدم که لاغر کنه و صورتش تکون نخوره م ...

آخه چاق آنچنانی نیستم فقط یکم شیکم دارم غذاچربو اینام نمی‌خورم اما نمیدونم چرا شبکم دارم برهمین نمیخوام رژیم سخت اینا بگیرم درحدی ک شیکم آب شه

آخه چاق آنچنانی نیستم فقط یکم شیکم دارم غذاچربو اینام نمی‌خورم اما نمیدونم چرا شبکم دارم برهمین نمیخ ...

من 52 کیلو بودم شدم 46 کیلو صورتمم لاغر شده... نمیدونم چقدر میخوای کم کنی اما اگه در حد 2 کیلو اینا باشه چیزی نشون نمیده اما بیشتر قطعا نشون میده

2706