2733
2734

خیلی مهمه برام

میخوام دوماه همه جوری محبت کنم بهش و حسابی وابستگی ایجاد کنم

لطفا راه حل بدین دور از شوخی ایده بدین ممنون 

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      

نکته اینجاست که محبت زیاد وابستگی نمیاره بدتر دافعه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

با دست پس بزن با پا پیش بکش 

محبت کن یه وقتای شدید  ولی یه وقتای دیگه عادی باش تشنش کن 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نکته اینجاست که محبت زیاد وابستگی نمیاره بدتر دافعه

پس چیکارکنم 

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      

بووووس😂

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
2738

بهش احترام بزار 😊 ازش بابت کار های روزمره حتما مشورت بگیر باهاش بیشتر صحبت کن با لحن خوب 

اللهم عجل ولیک‌الفرج امروز برای امام زمانت صلوات فرستادی ؟! :)اگه داری امضامو میخونی میشه برای عاقبت به خیری و حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍🤲🏻

مادرشو احترام بزار تنها فکریه ک ب ذهنم میخوره اخه مردا عاشق ننشونن😆😆

چهار سال خواننده ی خاموش بودمهر وقت دیدی حق با تواه ریپ نزن مرسییی😅😅 هر کجا دیدی تاپیک جالبه تگم کن😃😃

خودت باش ، محبت زیادی بیشتر دوری میاره ، سعی کن عمیق و خالصانه دوسش داشته باشی و بهش احترام بزاری بیشتر آقایون دنبال احترام همسرشونن ولی هرچی گفت نباید بگی چشم و انجامش بدی لجبازی هم نباید بکنی همه چیز متقابل و یکسان ، منم همین کارو کردم الان یک هفته هم بدون من دووم نمیاره اگه نباشم 

صبحا بهش پیام بده از خواب بیدار شدی صبح بخیر بگو.فضای خوابتونو رمانتیک تر کن..خودتو براش لوس کن.غذاهای خوشمزه..میاد خونه به خودت رسیده باش.اروم و ملیح صحبت کن.بگو بخند..خنده و بوی عطر شدیدا تو ذهنشون میمونه.خاطره های قشنگ باهم بسازین.شام درست کن شب برین ی پارک خلوتی چیزی شام بخورین..بگو حوصلم سررفته بریم با ماشین دور بزنیم...خاطره ها وابستگی میارن عزیزم

هر مردی فرق منه شوهر من مثلا بنده زیر شکمشه منم ازین راه تاحالا یه ماشین یه خونه ازش گرفتم بدون من حتی مغازه م نمیره حموم تاحالا تنها نرفته 

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑

وقتی عصبیه یکم تنهاش بزار و هی نگو چته چون احتساج به تنهایی دارن بعضی اوقات، غذای مورد علاقشو درست کن ، بابت کاراسی که میکنه ازش تشکر کن ، هر از گاهی یه پیامک عاشقانه براش بفرست که انرژی و دلگرمی بگیره ازت

2706