2737
2734

خواهششششش میکنم دعای سردی و جدایی بین دوتا حرام رو بهم بگین ذکری سوره ایی چیزی لطفا 

عموی اشغالک زن و بچه داره مادرمم هنوز پدرم بالاسرمونه همش بهم پیام میدن از جفتشون متنفرشدم

مادرم تمام اخلاقش تحت تاثیر اون کثافط شده

اگه چیزی میدونید بگید لطفا داره جیگرم میسوزه خیر نبینن الهی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقد بد 

نمیتونی مامانت رو تهدید کنی که به بابات میگی؟

گلم این چنین دعا های هست ولی پیشنهاد نمیشه چون نهی شده و همه هم نمیدونن افراد خاصی بلدن😐

خدا بهت صبر بده ان شاالله 🌹

خیلی بده نمیتونی با کسی مشورت کنید از اقوام که هم راز نگه دار باشه هم عاقل و فهمیده ؟

گوشی مامانت رو بگیر 

چون اگه دور از جون رابطه ای پیش بیاد چون زن همسر دار بوده سنگ سار میشه اینو بهش بگو شاید ترس آبرو کمکش کنه 

معذرت می‌خوام ولی از عمو ت متنفر شدم..

از یه جا به بعد همه آدم ها ،همه بدی ها، کوتاهی ها همه رو بخشیدم به خود خدا😉   کاش خودمون مادر شوهر خوبی بشیم🤕😂 
2738
چقد بد  نمیتونی مامانت رو تهدید کنی که به بابات میگی؟ گلم این چنین دعا های هست ولی پیشنهاد نم ...

همش بهم پیام میدن آشغالا من از مامانمم بیشتر بدم اومده ببخشید نداره ک عزیزم از جفتشون نفرت دارم

همچین دعایی نیست چون دعای جدایی رو اکثرا در اعمال حرام بکار میبرند ولی برای شما فرق میکنه فقط دعا نویس میتونه کمکت کنه که اونم بهت پیشنهاد نمیکنم چون دعا زندگیتو از اینی که هست بدتر میکنه

انشاالله درست میشه😳 متوسل شین به حضرت نرجس هزار صلوات نذرشون کنید امام زمان حرف مادرشونو زمین نم ...

چجور میسه کاملا توضیح بدی

بعد.اینکه من الان پریود هستم میتونم متوسل شم؟

همه مجبور حکم تقدیریم کرد و ناکرد اختیاری نیست
2706