2737
2739
عنوان

استخاره ازدواج کردم دوتا جواب دراومد چه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 42 پست
تحقیق کردم دودلم

همین دو دلی نشون میده یه جای کار میلنگه که دلت قرص نیس

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پس عجله نکن ... نامزد بمون ببین قلبت چی میگه بعدش 

ما شهر کوچیکیم نمیشه نامزد بمونیم بعد بهم بزنیم همه جا پخش میشه و دیگه برا دختر خاستگار نمیاد انگاری یه بار ازدواج کرده

2731
2740
ما شهر کوچیکیم نمیشه نامزد بمونیم بعد بهم بزنیم همه جا پخش میشه و دیگه برا دختر خاستگار نمیاد انگاری ...

خب باهاش حرف بزن ... تلفنی ... 🙁🙁🙁چی بگم خیلی بده اینجوری ....برید باهم مشاوره ازدواج 

چون دوسش ندارم

پس رد کن بره

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
میترسم برم تو زندگی بهش علاقه مند نشم اونوقت چکار کنم

اگه از اول بدون دوستش بری احتمال اینکه بعدا دوستش داشته باشی خیلی پایینه ولی شایدم بهش علاقمند بشی چون اگه علاقه نباشه نمیتونی در سختی ها کنارش باشی 

هر چقدر هم که گذشتتان آلوده باشد آینده تان هنوز حتی یک لکه هم ندارد💚🌿
2706