2733
2739

میگن مرد رو وقتی پولدار میشه باید بشناسی 

اون زمانه ک مشخص میشه خیانتکاره یا نه مرد فقیر که خیانت نمیکنه 

کیا شوهراشون هم پولداره هم وفادار؟ درآمدش چقدره؟

هرکی دوست داره بگه 

خدایا آرزوی مادرشدن بر دل هیچ زنی نماند 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با اجازه استارتر، ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍

ی عدد فقیر هستیم 😂

خدایی پولدارا هم دغدغه دارن🥺😂

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
2738

عزیزم ربطی نداره که من مرد میشناسم تو اوج فقر باز هوس‌بازی کرده 

مرد پولدار وفادار هم دیدم 

همسر من کلا از ازل وضع مالی خوب و سطح بالا داشتن اما یا مورد بی‌اخلاقی تو کل خاندانشون نیست 

بنظرم به تربیت و فرهنگِ نه به ثروت

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
عزیزم ربطی نداره که من مرد میشناسم تو اوج فقر باز هوس‌بازی کرده  مرد پولدار وفادار هم دیدم&nbs ...

چقدر خوشبختی تو حتما دلت پاک بوده خدا هم همچین آدمی سرراهت گذاشته 

برا پز نمیگم ولی همه چی داره از مدرک بالا شغل تا خونه ماشین پول خانواده ولی روز به روز وفادارتر با وفاتر 

میخام بگم ذات طرفت رو نگاه کن نه پولش 

از اول هر جور بود تا آخر همونه 

خداااااااااااایا هزاران هزار بار شکرت 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
چقدر خوشبختی تو حتما دلت پاک بوده خدا هم همچین آدمی سرراهت گذاشته 

ممنونم عزیزم، ان شاءالله که قسمت همه انسان‌های خوب و پاک باشه و همینطور قسمت خودت باشه عزیزم🥰⚘🙏

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
برا پز نمیگم ولی همه چی داره از مدرک بالا شغل تا خونه ماشین پول خانواده ولی روز به روز وفادارتر با و ...

خداروشکر خودتم خوبی ک همچین کسی شده همسرت

2706