2737
2739
عنوان

ثبت نام مسکن

51 بازدید | 2 پست

نوشته وام بیست ساله، ماهی پنج میلیون  میشه حدود یک میلیاردو دویست 

از طرفی میگن متری سه تومن قراره حساب شه بااین مبلغ ماهیزپنج میلیون و بیست ساله خونه ایکه باید تحویل بده چهارصد متره 

درسته؟یا من اشتباه کردم

اکانت برای دونفر هست لطفا گارسیو بازی درنیارید❤️😐

کجا نوشته

خیلی ارزانتر درمیاد

زمین که هیچی

پول ساخت کمتر از صد میشه

قرار از کارتونش بگیرن

درمان تضمینی بواسیر یا همورویید،سه روز.    روزی سه بار.     به مدت 20تا 30دقیقه.       توی تشت آب گرم بشینید   گره ها باز میشن وخون از گره خارج میشه     هرکی به دردش خورد 10تا صلوات بفرسته برای سلامتی و ظهور امام زمان.           خدا به شیطان گفت به آدم سجده کن ،شیطان گفت سجده نمیکنم ولی یجوری عبادتت میکنم که هیچ موجودی قبل و بعد من اونجوری عبادتت نکرده باشن.  ،خدا گفت نه من اینجوری میخوام میخوام تو منو طبق اراده و خواست خودم اینجوری عبادت کنی نه اونجوری که خودت میخوای......شیطان قبول نکردو رانده شد .....الان هم همون شگردو به کار میبره،خدا ۱۲۴ هزار پیامبرو فرستاد آخرم پیامبر مارو وقرآن و قشنگ فهموند که از ما چجور عبادتی و میخواد .....نماز بخونید روزه بگیرید باحجاب باشید و ......اما بازم بعضیا میگن دلت پاک باشه بسه ...دل پاک به چه دردی میخوره خدارو اونجور که خودش میخواد عبادت نکنیم!!!!!!!.            آیت الله بهجت میگه دنیا خانه ی بلاست...........         چه توقعاتی از خونه ی بلا دارید     
کجا نوشته خیلی ارزانتر درمیاد زمین که هیچی پول ساخت کمتر از صد میشه قرار از کارتونش بگیرن

تو سایتا نوشته

اکانت برای دونفر هست لطفا گارسیو بازی درنیارید❤️😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘