2737
2734

من با کلی شوق و ذوق وارد کاره پوست شدم اما اصلا نگرفته هنوز  خیلی تبلیغات کردم بهترین دستگاها بهترین مواد ولی هیچی به هیچی...

دیگه نمیدونم باید چیکار کنم کارم اصلا نمیگیره خیلی احتیاج به همفکری دارم لطفا اگه کسی راهکاری داره بهم بگه مخصوصا ارایشگرا

تاپیک بامدادخمار🙃وزن فعلی۹۰🤯هدف۶۵😍گروه💜دیگه میخام هرجوری هست به آرزوهام برسم🙂تاریخ شروع۱۱/11/99

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ی مدت تو ی سالن معروف کار کن بعد جدا شو

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
اینستا داری؟ 

بله دارم ولی با کلی تبلیغات اینستا توی پیجای بومی اصفهان بازم هیچی به هیچی

تاپیک بامدادخمار🙃وزن فعلی۹۰🤯هدف۶۵😍گروه💜دیگه میخام هرجوری هست به آرزوهام برسم🙂تاریخ شروع۱۱/11/99
2738
ی مدت تو ی سالن معروف کار کن بعد جدا شو

الانم توی سالنم اونجام نگرفت حتی جا به جاهم شدم نشد

دقیقا کارت چیه؟چیکارمیکنی؟ با آرایشگاه های محلتون صحبت کردی؟

پاکسازی پوست 

با خیلی از ارایشگاها صحبت کردم الانم یجا اجاره کردم

الانم توی سالنم اونجام نگرفت حتی جا به جاهم شدم نشد

سالنه پیج داره؟

برا کارات استوری میذاره؟

ی اف ۳۰ درصد تو پیج بزن 

از اونور قیمت پایه رو بکش بالا 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
یه سالن مطرح برو  تخفیف خوب بزار

سالن مطرح اجارش بالاس من اصلا درنمیارم 

تخفیفات خیلی خوبی گذاشتم بخدا ا۱لا نمیگیره

سالنه پیج داره؟ برا کارات استوری میذاره؟ ی اف ۳۰ درصد تو پیج بزن  از اونور قیمت پایه رو بکش ...

پیج داره خیلی باهاش صحبت کردم گفتم بذار گفت باشه ولی نمیذاره نمیدونم چرا همش میگه میذارم میذارم ولی انگار نه انگار