2733
2739

اینکه جدا شده باشیم ولی مثلا بچه حداقل بعضی وقتا مثل جشن تولدش یا تو مدرسه اگه خواستنمون،،،یه جاهایی باهم ببینتمون که حداقل دلش خوش بشه یکم،،،،،منو شوهرم اصلا با هم نمیسازیم فقط همه ی فکرو ذکرمون بچست،،،خیلی نگرانشم،،،،اینکه خیلی احساس کمبود نکنه،،میخوام بچم پیش خودم زندگی کنه ولی باباشم زود به زود ببینه زیاد بهش محبت کنیم،،،دو سالو سه ماهشه بچم

(❤از خودت خشنود باش❤)سرور تنها معیار برای زندگی است،اگر زندگی ات سرورانگیز و سعادتمندانه نیست،پس بدان که داری اشتباه میروی.رنج کشیدن،معیار اشتباه بودن است،و سرور معیار درست بودن.تمام آنچه که نیاز است دیدن این است که اگر بیشتر و بیشتر مسرور میشوی،اگر سرورت عمیق تر و عمیق تر میشود تو داری در راه درست حرکت میکنی.و اگر رنج و درد و اضطراب رشد میکند پس تو در راه اشتباهی حرکت میکنی.❤ ..............✨بلاخره خواهی دید اونی رو که قسمت مقدر کرده ببینی🌠

نه خب بنظرم نمیشه یوقت هرکدومتون بخواید دوباره ازدواج کنید صدرصد وون طرف راضی نیس شما کنار هم تو مدرسه ام دیده بشید یا باخره مشکل زیاد پیش میاد بنظرم نمیشه همجوره این شکل زن و شوهری رو تو طلاقم داش

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب طلاق نگیر اگه راه داره

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
2738
خب جدا نشو عزیزم

به بچم نگاه میکنم اصلا دلم نمیاد

خداوندا،،،،تو شرایط سختی ام

(❤از خودت خشنود باش❤)سرور تنها معیار برای زندگی است،اگر زندگی ات سرورانگیز و سعادتمندانه نیست،پس بدان که داری اشتباه میروی.رنج کشیدن،معیار اشتباه بودن است،و سرور معیار درست بودن.تمام آنچه که نیاز است دیدن این است که اگر بیشتر و بیشتر مسرور میشوی،اگر سرورت عمیق تر و عمیق تر میشود تو داری در راه درست حرکت میکنی.و اگر رنج و درد و اضطراب رشد میکند پس تو در راه اشتباهی حرکت میکنی.❤ ..............✨بلاخره خواهی دید اونی رو که قسمت مقدر کرده ببینی🌠
به بچم نگاه میکنم اصلا دلم نمیاد خداوندا،،،،تو شرایط سختی ام

یه استارت بزن یه چیزو تغییر بده سعی کن حفظ کنی زندگیتونو طلاقو راه آخرقراربده

حالاکه میروی همراه جاده ها برگردو پس بده تنهایی مرا

تاجایی ک من دیدم بچه های طلاق آینده ی خوبی نداشتن 

مگر ژن خوووووب داشته باشه و خودش خودشو بسازه و روپا نگه داره 

خب چرا شما نمیسازی؟؟؟ 

اگه خاطر بچت واقعا برات مهمه بمون و با پدرش کنار بیا 

اینو یادت باشه یک زن همیشه آرامش رو به خونه میاره اگه با سیاست باشه ...

😎
2706