2737
2734
عنوان

اونایی ک شپش دارن بیاین من راه چاره یافتم🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 934 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون بعد چن روز با روغن زیتون شونه زدم بزرگ نشده بودن

تخم بزرگ میشه؟تو ک شپش داشتی خونوادتم  مبتلا شدن یا فقط تو؟ من انقد می ترسم دلم میخواد کچل کنم سرمو.. چطور یه سال تحمل کردی باریکلا بتو😑

2731
چون بعد چن روز با روغن زیتون شونه زدم بزرگ نشده بودن

میگم منم سفارش دادم یکی ولی اثر نکرد شما ازخانوم درخشان گرفتین؟ باز برام فرستادن گفتن این یکی هم بزن اون یکی مثله اینگ ترکیبش خراب بود یه همچیم چیزی بنظرتون این یکیم زنم؟

میگم منم سفارش دادم یکی ولی اثر نکرد شما ازخانوم درخشان گرفتین؟ باز برام فرستادن گفتن این یکی هم بزن ...

شما هم شپش داری ؟شپش چجوری میفته تو سر؟فک نکنم از کثیفی باشه چون زود زود میریم حموم 😐

2738
شما هم شپش داری ؟شپش چجوری میفته تو سر؟فک نکنم از کثیفی باشه چون زود زود میریم حموم 😐

اره اصلا زبطی به تمیزی نداره من یروز درمیون حمومم متاسفانه یکی از فامیلامون داش دوبار تاحالا ازش گرفتم🤦🏼‍♀️اومدن خونمون وقتی رفتن ازهمون روز من بدبخت شدم☹چون دخترم بود همش پیش من بود براهمین بقیه فامیلاش نگرفتن

از داروخونه یع شامپو گرفتیم برای تخمش اسمش یادم نیست بوش مثل بوی نفت بود اون زدم بعد چندروز باشونه ر ...

اخ کاش اسمش یادت می موند ما شامپو و صابون و اسپری و روغن دفع حشرات و شونه و روغن نارگیل ... همه چی خریدیم زدیم آبجی تموم شد مال مامانم شروع شد منم سرم میخاره همش فک میکنم چیزی هست می ترسم تموم نشه ای بدختی😑

2706