2737
2739
پی وی نمیشه عکس فرستاد

لینک میتونی بفرستی فصل یک دهم میخوای؟

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
مثلا این چرا به علاوه میشه ۲۱+۳ 

خب الکترون 3 تا از دست داده 21 +3میشه تعداد الکترون هاش 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون یونی هس که ۳ بار الکترون از دست داده و مثبت شده برا اینکه الکترون اولیه رو به دست بیاری باید باهم جمع بزنی

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2731

عزیزم این سوال که خیلی سادست.

چون که یون مثبته و بار الکترون منفیه باعث میشه که سه تا الکترون ها از پروتون کمتر باشه در نتیجه عدد اتمی میشه ۲۱+۳ که برابر میشه با ۲۴

با الا برو جلو 

با اون اقایی که کچل هست نه 

یکی دیگشون هست قشنگ تر توضیح میده

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2738
[QUOTE=212494482]خب الکترون 3 تا از دست داده 21 +3میشه تعداد الکترون هاش [/QUOT خب چرا این اینج ...

دومی سه بار منفیه پس سه تا ازش کم میکنیم تا به تعداد الکترون برسیم 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶
[QUOTE=212494482]خب الکترون 3 تا از دست داده 21 +3میشه تعداد الکترون هاش [/QUOT خب چرا این اینج ...

برو آموزش های علی مددی رو ببین عالی درس میده از صفر تا صد من خودم نگاه کردم قشنگ یاد گرفتم شمارشم خواستی دارم

عزیزم منظورم مثال اولی بود

مگه جدول رو نمیگی دومی 

2706