2733
2739
عنوان

نائنگی نمیقولین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 942 بازدید | 24 پست
😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣وای خدا بیا بلات از لوی دلقت بچینم😥

بُلو بچین منتظقم

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆
بابا این تو توییتر خیلی ترند شد😂😂چت ی دختره با دوس پسرش بود 

آره دیگههه برا همینه میگم بیچاره فردوسی زحماتش به باد رفته😓😂😂

حالم مثل صبح روز پایان جنگه:)حالم خیلیییی خوبه هاا...ولی هرطرف رو نگاه میکنم ویرانیه!هر بار که وسوسه میشدم تکه ای از خدایم را میفروختم،امروز به هر قیمتی خریدارم،خدایی را که مفت فروختم....🙃(جز توکل به خدا سرمایه ای نیست مرا)میشه برا سلامتی امام زمان(عج)یه صلوات بفرستی؟!😊💚دنیا جای امنی برا عاشق شدن نیست...🌱تاپیک های کتابخوانی تگم کنید لطفااا😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بُلو بچین منتظقم

بفلما بقولش

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟
2728
بفلما بقولش

کجایین؟ برا حیاط مارو که همشو مگس مدیترانه ای از بین برد.اول خرمالوها بعد نارنگی الانم زده به پرتقالارو.تو حسرت یه نارنگی ایتالیاییم

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!
کجایین؟ برا حیاط مارو که همشو مگس مدیترانه ای از بین برد.اول خرمالوها بعد نارنگی الانم زده به پرتقال ...

من ساری م عزیزم

ای بابا

مام پرتغال زیاد نداریم پارسال نصف درختا نابود شدن سرما اومد

واس مگس فک کنم چسب و اینا میزنن

واس مام پارسال زده بود خیلی زود چیدیم امسال بابام نمیدونم چیکار کرد ک نزد خداروشکر

شما کجایین

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟
من ساری م عزیزم ای بابا مام پرتغال زیاد نداریم پارسال نصف درختا نابود شدن سرما اومد واس مگس فک کن ...

رامسر.سمپاشیم کنیم اگه همسایه ها سمپاشی نکنن فایده نداره.تو خیابونم هست درخت.شهرداریم باید سمپاشی کنه.نمیکنه.چسبم بابام زده بود پارسال زده بود فایده نداشت

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!
بفلما بقولش

مقسی

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆
2738
رامسر.سمپاشیم کنیم اگه همسایه ها سمپاشی نکنن فایده نداره.تو خیابونم هست درخت.شهرداریم باید سمپاشی کن ...

ااااا🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

تو حیاطتون دارین؟ما باغ داریم همه میزنن اونجا خداروشکر کم شده

پارشال همشون کنارش داغون شد

ااااا🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ تو حیاطتون دارین؟ما باغ داریم همه میزنن اونجا خداروشکر کم شده پارشال هم ...

بله تو حیاطمونه