2733
2734
عنوان

عمل کوچک کردن سینه

516 بازدید | 38 پست

سلام بچه ها 

خودتون یا کسی از اطرافیان میشناسین عمل کوچکی سینه کرده باشه

راحت بوده یا سخت

نقاهاش چند وقته

چه کارهایی نباید انجام بده

چه مسائلی مد نظر هست قبل و بعد از عمل

هزینه ش چقدر بوده 

(سال عمل) 

همه میخوان بزرگ کنن شما کوچیک

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواهر من ده سال پیش عمل کرد 

نقاهتش که بین ۷ تا ده روز 

یادمه چند روز اول خیلی درد داشت فکر کنم روزی دوبار آمپول باید میزد واسه درداش، واسه همین یکی از آشناهمون میومد خونه مون کار تزریقاتش رو انجام میداد 

خیلی بزرگم خوب نیس من سایز 70تا80رو دوس دارم نه کوچیکتر نه بزگتر

آره واقعا ایده اله

منم اگه شرایطش آکی باشه میدم بکنه 75

شونه کتف و کمر جدا

ظاهر برجسته 🤦🤦‍♂️🤦🤦‍♂️

2738

یکی از آشناهام عمل کرد

دکتر گفته بود تا دو سه هفته از دستات سعی کن استفاده نکنی که خوش فرم بشه.

بخیه هاش زیاد بود و خارش داشت طفلی

بکی باید براش پماد میزد و میبست

سوتین مخصوص بعد عمل باید میبست تا خوش فرم بشه.

الان چند ماه گذشته خیلی راضیه. میگه بهترین کاری بود که کردم

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود
[QUOTE=212492336]آره واقعا ایده اله منم اگه شرایطش آکی باشه میدم بکنه 75 شونه کتف و کمر جدا ظاهر برج ...

نه دیگه 

هی باید مواظب باشی شال بندازی روش🤦‍♂️🤦

آدم معذبه

2706