2733
2739
عنوان

برای حال دلم دعا کنید داغونم

166 بازدید | 20 پست

بی قرارم هوای بچمو میکنم آروم قرار ندارم برام دعا کنید خدا جاشو برام سبز کنه دعا کنید بازم معجزه بشه دعا کنید تو تقدریم بچه سالم و صالح بهم بده برای حال دلم دعا کنید 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ایشالله خدا یدونه نخود خوشگل تو شکمت بکاره ک سالم سالم بیاد تو بغل مامانش ......ایشالله خدا به همه ما چشم انتظارا نی نی سالم بده الهی امین

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 
2738

فقط یه سوال دارم البته اگه دوست داشتی جواب بده شما که همش میگی همسرم خیلی رفتارش بده چرا میخوای ازش بچه دار بشی با بچه خیلی سخت میشه کارت 😔

تا حدودی چون تجربه شو دارم بهت میگم 

عزیزم میشه اسمتوبگی امشب میخوام نمازشب بخونم برات دعامیکنم

اسم منم بگو خیر ببینی منم فاطمه هست در ارزوی مادر شدن

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 
فقط یه سوال دارم البته اگه دوست داشتی جواب بده شما که همش میگی همسرم خیلی رفتارش بده چرا میخوای ازش ...

میدونم اما فعلا عذاب اینی ک رفته رو دارم میکشم بعد از سالها انتظار خدا بهم بخشید چرا ازم گرفتش 🥺 ظلم بود خیییییییلی ظلم بود

2706