2733
2734
برا امضات یه سوال دارم😊😂 منم یه خوراکی خور هستم ولی چاق میشم،شما چاق نمیشی؟آخه سخته بذارم کنار

نه من قبل بارداری ۵۲ بودم الان ۷ ماهمه ۵۵ شدم من استعداد چاقی ندارم و تحرکم بیش از حد بالاس کله ریزه میزه ام 

مد شده مینویسن همسرم فلان شغل خودم فلان شغل سوال دارید بپرسید منم شوهرم سوپر مارکت داره منم خوراکی خور هستم سوالی درمورد خوردن و خوراکی داشتید در خدمتم🍬🍫🍦🍩🍭
برا امضات یه سوال دارم😊😂 منم یه خوراکی خور هستم ولی چاق میشم،شما چاق نمیشی؟آخه سخته بذارم کنار

مونده خوراکی چی بخوری من چیپس و لواشک و بستنی و هله وهوله میخورم شما حتما کیک وبیسکوییت و اینا درسته؟

مد شده مینویسن همسرم فلان شغل خودم فلان شغل سوال دارید بپرسید منم شوهرم سوپر مارکت داره منم خوراکی خور هستم سوالی درمورد خوردن و خوراکی داشتید در خدمتم🍬🍫🍦🍩🍭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از الان میتونم بیام سایت دیگه بعد عروسی شاید هفته ای یبار بیام ک اون وقت هم نمیشه اینارو بپرسم

برای نظم من اینجا یه چیز خیلی ساده ولی کاربردی یاد گرفتم،وارد هر قسمت خونه که میخوای بشی یه نگاه بنداز چیزایی که مال اون قسمته بردار ببر،مثلا از پذیرایی میری اتاق خواب هر چی مربوط به اتاق خوابه همون موقع بردار ببر، و اینکه وارد هر اتاق یا مکانی میشی برای خودت قانون بذار که وقتی از اونجا خارج میشی باید تمیز تر از قبل از ورودت باشه حتی اندازه ی جابه جا شدن یه وسیله اینجوری معمولا خونه مرتبه

موقع چیدن جهیزیه یه جوری وسایل رو بچین که دسترسی بهش راحت باشه و برای برداشتن یه چیز نخوای همه رو به هم بریزی،مثلا لباسها رو تو کشو روی هم نذار،تا که زدی کنار هم مثل کتاب بچین،اینجوری برداشتنش راحتتره و به هم نمیریره

در مورد عادت دادن به همسر هم،کارهای سنگین رو از همین الان خودت انجام نده که عادت بشه،بدن شما برای بلند کردن وسایل سنگین طراحی نشده پس اینجور کارها رو یا به همسرت بسپار یا کسی رو بیارید که کارش اینه

پریود که میشی بیشتر به خودت استراحت بده و از همسرت بخواه بیشتر کمکت کنه البته انصاف داشته باش،اینجوری نباشه که ایشون از سر کار بیاد خسته و گرسنه تازه وایسه کل کارای خونه رو بکنه 

اگر شاغل هستی و در هزینه ها با همسرت همکاری داری هم متناسب با ساعت کاری خودت و همسرت کار خونه رو با هم تقسیم کنید،یعنی اگر هر دو به یک اندازه بیرون کار میکنید هر دو به یک اندازه تو خونه کار کنید

حتی قهر و دعواتونم باید قانون داشته باشه، تو دعوا به خانواده ی هم توهین نکنید،فحش ندید، فقط در مورد موضوع پیش اومده حرف بزنید و هی نبش قبر گذشته رو نکنید،جای خوابتونو جدا نکنید، خانواده ها رو در جریان نذارید و قهر رو طولانی نکنید

تو نت سرچ کن اصول گفتگوی روزنبرگ،سعی کن یاد بگیری خواسته ها و انتقاداتت رو اون شکلی مطرح کنی

و یک پیشنهاد طلایی،اگر کتاب تئوری انتخاب ویلیام گلاسر رو بتونید همین الان قبل از ازدواج با هم بخونید و در موردش حرف بزنید خیلی عالیه،خصوصا تکنیک دایره ی حل خیلی جاها به دردتون میخوره

به عنوان یه ایده میتونید نسخه ی پی دی افش رو خریداری کنید و رو گوشیتون داشته باشید و با هم قرار بذارید مثلا روزی اینقدرشو بخونید و آخر شب مثلا در حد یک ربع چتتون به این کتاب اختصاص داشته باشه،در این مورد هم باید با هم توافق کنید که چه مقدار در روز براتون مقدوره،اشکالی نداره اگه چند صفحه بیشتر نباشه ولی حتما توافق کنید که به کسی فشار نیاد

اون قسمتهایی که مربوط به مدارس و ... هست لازم نیست بخونید،اون موارد مربوط به زوجین رو مطالعه کنید،خیلی کمک کننده و آموزنده هست

خانواده ی همسرم که خودت گفتی میدونی😀

خوشبخت باشید

توام اصلا نرو  شوهرتو کار نداشته باش  بهش بگو من عادت ندارم بدون دعوت جایی برم  تا ...

اره ولی اینطوری باید به مادرش هم بگه دعوتم کن.. وگرنه شوهرش ببینه فرق میذاره بین خانواده خودش و همسرش ،اونم تلافی میکنه

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی
2731
بااجازه اسی بچه هابامادرشوهری که تلفنت راجواب نمیده درخونه اش رابرات بازنمیکنه جلوت وپشت سرت هرچی د ...

بزار به حال خودش خوش باشه.اما اگه من بودم میگفتم شوهرم باهاش برخورد کنه.جایگاه زن را شوهر بالا میبره

همیشه این فکرو واسه خودت داشته باش بگو نکنه مهمون بیاد  وهروقت بهم ریخت زود پاشو جمع کن وتمیزکن ...

با همسرت هم مثل مهمون رفتار کن

همیشه قبل اومدن همسرت خونه رو کامل مرتب کن

یکی رو میشناسم فقط خونه رو برای مهمان مرتب میکرد،شوهرش یه بار بهش گفته بود من آدم نیستم دیگه،فقط برا مهمون تمیز میکنی؟

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی

اسی عزیزم خوشبخت بشی ❤️

اگه مادر شوهرت یا خواهر شوهرت یا جاری یا هر کسیییی دیگه باهات دردو دل کرد و حرفی زد هیچوقت اون حرف رو بازگو نکن پیش احدی حتی شوهرت. چون بعدا ممکنه بحثی بشه و بکن که فلانی اینا رو گفته و اینجوری دور از جون شما خبرچین شناخته میشی 

احترام بزار تا بهت احترام بزارن 

توی کارهایی که از سر لطف انجام میدی، زیاده روی نکن میشه وظیفت 

با دامادهای و برادرای همسرت خیلی راحت نباش (اگه داری)، حد و مرزی بزار حتی اگه خیلی خوب و چشم پاک باشن  ،بد خانواده شوهرت رو پیش شوهرت نگو ، صمیمی نشو زیااادد ، بی محلی و قهر هم نکن ، اگه همسرت برای خونوادش کاری انجام میده تو دعوا راه ننداز ، بالا بری پایین بیایی اونا هونوادشن و براش عزیزن ، اینجوری چهره خودت رو بدجنس نشون میدی 

خدایا دوست دارم از ته دل 🤍 متاهل و متعهد 💟💏دو سال خواننده خاموش سایت بودم ، سه بار عضو شدم و بنا به دلایلی خودم رو تعلیق کردم ✋ برای حل شدن مشکلم اگه ممکنه دعا کنید لطفاً 💚
چشم عزیزم گلم الان یادم اومد  خواهر شوهرم برای عروسی میخواد لباس مجلسی خودش ک چندین سال پیش خ ...

اگر ناراحتت میکنه نپوشش،همین،توضیح اضافه هم نده خودشون میفهمن،اگه خیلی باهاشون سر این لباس بحث کنی اون مدل که دوستمون گفتن البته از نظر من اینطوره جسارت به دوستمون نباشه اونا که نمیرن بگن ما لباس چند سال پیش خودمونو دادیم،میگن به لباس فوق العاده دادیم به عروسمون از لجش برگشت گفت شما بی کلاسید،سلیقتون بده فلانه،من کسر شانمه لباسی که شما انتخاب کردید بپوشم😅 البته من بدترین حالتو در نظر گرفتم،کلا هیچ وقت حرفی نزن مه بشه از توش همچین چیزایی درآورد،فقط نپوش،پرسیدنم توضیح نده نهایتا بگو آخه خودم لباس زیاد دارم،خودشون میفهمن خوشت نیومده و دیگه تکرار نمیکنن

دعوت نمیکنن 😢حتی سال به سال  باید خودت بری اما دوس دارن دعوت شن از جاریم یاد گرفتن دارن رو ...

متوجه نشدم،یعنی لباس مجلسی رو تو عروسی بپوشی؟ مگه لباس عروس نمیپوشی؟

نه من قبل بارداری ۵۲ بودم الان ۷ ماهمه ۵۵ شدم من استعداد چاقی ندارم و تحرکم بیش از حد بالاس کله ریزه ...

خوش به حالت.. منم تحریم خوبه ولی استعداد چاقی دارم

مرض خوردن این تنقلات رو هم دارم.. خواهرم می‌خورد اصلا فرقی نمیکرد ولی من میخورم چاق میشم.. میدونم مشکل از غذا نیس چون اونو همیشه ۶ ۷ قاشق میخورم و جا نگه میدارم واس اینا

مبارکه

خانواده برای هردوتون باید خط قرمز باشه تحت هیچ شرایطی به خانواده ها بی احترامی نکنید همونقد که تو خانواده‌تو دوست داری اونم دوسشون داره و هر کس مسئول رفتار خودشه نباید همدیگه رو بخاطر رفتار خانواده هاتون سرزنش کنید

اگه فهمیدی همسرت یه عادت بد داره همون اول ترکش بده

کلا از مباحث خاله زنکی و مجالس خاله زنکی دوری کن

با همسرت مثل یه دوست باش بذار بهتون خوش بگذره

به همسرت خیلی محبت کن و احترام بذار اینجوری هروقت ناراحتت کنه دیگه نیازی به قهر و بحث نیست همینکه محبتتو ازش دریغ کنی بزرگترین تنبیهه

هروقت بحثی پیش اومد دقیقا راجع به همون موضوع صحبت کنید حرفی از گذشته و موضوعات مرتبط نزنید

یه سری جمله‌ها رو از زندگیت حذف کن مثلا تو همیشه همینی

مهارت نه گفتن رو تمرین کن خیلی از جاها باید به همسرت نه بگی تا جلوی مشکلات بعدی گرفته بشه

انشاالله خوشبخت و عاقبت بخیر بشی عزیزم احترامی که به خانواده خودت میذاری به خانواده شوهرت هم بزار ...

خیلی ممنون عزیزم 

چشم

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
مونده خوراکی چی بخوری من چیپس و لواشک و بستنی و هله وهوله میخورم شما حتما کیک وبیسکوییت و اینا درسته ...

نه اتفاقا منم چیپس و ماست موسیر،پفک و بستنی

کیک و بيسکوئيت رو بابا ها میخرن🤭

البته لواشک هم میخورم ولی فعلا حرفه ای نشدم برند خوب رو تشخص بدم،بعضیا توش انگار آشغال داره،واس همین چون تو پفک و چیپس وارد ترم اونارو بیشتر میخرم.. هر سری یه مدل که دوست دارم میخرم چون طعمشون فرق میکنه واس همین دلمو نمیزنه که دیگه نخرم😭😭

خوش به حالت.. منم تحریم خوبه ولی استعداد چاقی دارم مرض خوردن این تنقلات رو هم دارم.. خواهرم می‌خ ...

اره واقعا ولی از ی طرفم دوس دارم چاق بشم حدودا ۵ ساله وزنم تکون نخورده دکترمم میگه چاق شو کرونا هم گرفتم لاغر تر شدم

نه اتفاقا منم چیپس و ماست موسیر،پفک و بستنی کیک و بيسکوئيت رو بابا ها میخرن🤭 البته لواشک هم میخو ...

اره بعضی ها لاستیکه من انقد لواشک خوردم معدم حساس شده 

2706