2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچ وقت از این حرفا نزن که مرد که کار نمیکنه و اینا... بجاش تا اوایل زندگیت هست و سرتون خلوته و محبتتون زیاد کار های خونه رو به شوهرت هم عادت بده، مثل ظرف شستن دوتایی، حموم و دستشویی، پهن کردن لباس، جارو کشیدن بالکن، جاروبرقی... البته کار هایی مثل گردگیری و جابجایی وسایل خونه به مدل مرد ها نمیخوره... 

آشپزی هم اگه شوهرت دوست داره خوبه راه بندازی... 

یه چیز دیگه که کلی هست تو زندگی اینه که خوشی هاتو جار نزن چه تو فضای مجازی از استوری و اینا چه فضای حقیقی که بخوای تعریف کنی یا جلو دیگران خوشی زیاد کنین... چون جدا از چشم زخم حواست باشه شاید شادی حسرت و آرزو خیلی ها باشه که آه بکشن... 

امیدوارم خوشبخت شی

چشم عزیزم گلم الان یادم اومد  خواهر شوهرم برای عروسی میخواد لباس مجلسی خودش ک چندین سال پیش خ ...

نبایدقبول کنی،،،، اوناوظیفه دارن برای هرمراسمی برات لباس بخرن به شوهرت اول بگو باارامش که این اصن درست نیس من دوست دارم خودم لباسموانتخاب کنم

2731
همیشه این فکرو واسه خودت داشته باش بگو نکنه مهمون بیاد  وهروقت بهم ریخت زود پاشو جمع کن وتمیزکن ...

ن خدارو شکر خونه رو تمیز میکنه اصلا و ابدا نمیزارم کثیف باشه

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖

هیچ وقت هیچ وقت بی احترامی نکن حتی اگه حقشونه

توهمه ی بحث های خانواده شوهر نظر نده

سکوت سکوت تنهاچیزیه که اصلاضررنداره

تودعواهاشون نظر نده بلاخره اونها یه خانواده ان باهم خوب میشن وفقط این وسط تو بدمیشی

تا میتونی ازشون نظر نخواه اینطوری نمیتونن زیاددخالت کنن

زیاد صمیمی نشو مسایل خانوادت رابراشون باز نکن

وقتی شوهرت عصبانی تامیتونی هیچی نگو بعدا که آروم شد منطقی باهاش صحبت کن وباآرامش بگو از فلان کارت ناراحت شدم

همیشه مرتب وخوش اخلاق باش

یه قانون روانشناسی میگه اگه هرروز بعد از بیدار شدن۱۰تا وسیله رو سر جاش بزاری هیچوقت خونت به هم ریخته نمیشه..

وقتی غذا درست میکنی یا کیکی چیزی همون موقع هر ظرفی ک کثیف میشه رو بشور اگه بزاری همش باهم جمع شه سختت میشه..

دو یا سه روز در هفته (بستگی به خودتون داره تعدادش).. رو تو یه ساعت اختصاص بده به شستن لباسات رو یه برچسبای کوچولوی خوشگل بنویس بزن به در یخچال..

اصلا به هیچ وجه وسایل شلوغ و بزرگ برا خونت نگیر اصلا

من چنتاشو دارم دوسدارم کلا بندازمشون بیرون ولی نیازه..

به هیچ وجه هم شوهرت رو عادت نده ک شستن ظرفا،جارو کشیدن،یا غذا همیشه وظیفه توئه بزا بعضی وقتا اون کباب درست کنه یا هر غذایی بلده یا کمکت ظرف یا جارو بزنه..

انشاالله خوشبخت و عاقبت بخیر بشی عزیزم

احترامی که به خانواده خودت میذاری به خانواده شوهرت هم بزار

حرفایی که تو رو ناراحت میکنه رو زیاد بالا پایین نکن

تنبلی و تا لنگ ظهر خوابیدن اصلا نداشته باش تا یه جا لک میشه یا کثیف همون موقع درستش کن

سر هیچ و پوچ با شوهرت بحث نکن

همیشه وقتی شوهرت میره سرکار بدرقش کن و وقتی هم که میاد به پیشوازش برو و بوسش کن 

با شوهرت گاهی اوقات شوخی کن و خودتو واسش لوس کن

اگه شوهرت رفیق بازه ،درستش کن. سعی کن زیاد باهاش لج و بحث نکنی. به هیچ عنوان از خانواده ش چیزی بهش ...

استارتر منم با ایشون موافقم.. به اضافه اینکه ظرف هارو یا نوبتی کن.. شام شوهرت بشوره صبحانه و ناهار تو

یا اینکه بگو تو کف مالی کن،من آب بکشم.. از همون روز اول

یه چیزی هم که دوستان گفتن و منم اضافه میکنم بهش،اینکه با خانواده همسرت درد و دل نکن حتی فامیل دور

ایراد های شوهرت رو به هیچ وجه به خانواده خودت هم نگو.. بذار احترامش تو خانواده ات حفظ شه.. اگه کسی چیزی پرسید فقط خوبی هاش رو بگو

ایراد داشت به خودش بگو دوست دارم همسرم این مدلی برخورد نکنه 

یکی هم اینکه بدون همسرت خونه فامیل،حتی خونه پدرت یا خونه پدر همسرت مهمون نرو

خونه دوستات رفتی دیگه هیچ ولی خونه مادرت صبر کن با خودش برو و با خودش هم برگرد

بذار بدونن تو الان خودت یه خانواده تشکیل دادی.. شاید این سختگیری یه نظر بیاد ولی بعدا اگه به همسرت بگی خدایی نکرده مامانم مریضه یا بابام مریضه،میگه برو بهشون سر بزن دیگه چرا به من میگی

درحالیکه  همسرت هم داماد اونهاس و خانواده ات توقع دارن اونم بیاد..

اگه خواستی درد و دل کنی برو پیش روانشناس یا زنگ بزن با روانشناس های رایگان که هست صحبت کن.. 

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی
منم اینم😐😂

چرا؟😂

آخه من مجردی از کسایی که اینطوری بودن بدم میومد،بعد ازدواج به همسرم گفتم خوشم نمیاد و فک میکنم طرف احترام خودش رو داره از بین میبره

اونم موافق بود.. الان التماس میکنم بابا بیا بشین کنار من،میگم من یه زمانی گفتم دوس ندارن جلو جمع تو بغل من بشینی و بوس و ماچ ولی الان دیگه من ۳ تا بچه ازت دارم خونه فامیل نزدیک من بشین

میگه الان همه میدونن ما زن و شوهریم دیگه لازم نیس کنارت بشینم..

من به همسرم وابسته ام،راستش با هیچ کی مثل همسرم راحت نیستم دوست دارم کنارم باشه😊

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی

خوشی هاتو فقط به مادر و پدر خودت و همسرت بگو که خیالشون راحت بشه و دیگه به خوشی هات کسی نگو چشم میخوری و همچنین خوبی شوهر هاتو 

با مادر و خواهر و هیچکس دردو دل نکن بدی شوهر و خانوادشو بکسی نگو

مد شده مینویسن همسرم فلان شغل خودم فلان شغل سوال دارید بپرسید منم شوهرم سوپر مارکت داره منم خوراکی خور هستم سوالی درمورد خوردن و خوراکی داشتید در خدمتم🍬🍫🍦🍩🍭
چشم عزیزم گلم الان یادم اومد  خواهر شوهرم برای عروسی میخواد لباس مجلسی خودش ک چندین سال پیش خ ...

لباس را ازش بگیر بعد که جایی دعوت شدی یه لباس خفن بپوش اگه مادرش یا خودش میگه چرا اونو نمیپوشی با یه لبخند بگو چون تو سلیقه من نبود و من اینطوری لباس میپوشم یه اشاره به هیکلت کن در ادامه بگو شیک و باکلاس .اگه گفتن نه اون شیک تره بگو از نظر  شما که حتما اما از نظر من نه.شاید دوباره بگن دندون اسب پیشکشی...بگو والا منم نشمردم راستش گذاشتمش کنار تا هدیه بدم به یکی دیگه.اونطوری میفهمن اگه میخواستن حال تورو بگیرن حالا میبینن اون لباسم برای تو ارزش نداره

خودتو نگیر واس هیچ کس اگه جات کمه همه چی رو باز نکن کارتن هارو اصلا دور ننداز 

برا امضات یه سوال دارم😊😂

منم یه خوراکی خور هستم ولی چاق میشم،شما چاق نمیشی؟آخه سخته بذارم کنار

بااجازه اسی

بچه هابامادرشوهری که تلفنت راجواب نمیده درخونه اش رابرات بازنمیکنه جلوت وپشت سرت هرچی دوست داره میگه اگه باهاش یه جابخوای بری قبول نمیکنه بایکی دیگه بری ناراحت میشه ارتباطت راکم گنی همه جا جارمیزنه عروسم محل نمیذاره نمیاد خودشم دوسال دوسال خونت نمیاد اما بعضی وقتا هم که دروبازمیکنه خوب ازت پذیرایی کنه چطور برخوردمیکنین

2706