2733
2739

دوری از خانواده شوهر چ جاری چ خواهر شوهر و... همه شونو بلدم 😂

مثلا چیکار کنم خونم نظم داشته باشه؟ مثلا شما به گذشته بر میگشتین بعد عروسی چ قانونی اضاف میکردین یا میزاشتین؟ 

کدوم عادتو به شوهرتون میدادین؟ 

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖

برای نظم خونه من اول توی پلنرم مینویسم میخام فلان جا مرتب کنم یا ظرف بشورم اینو که مینویسم سریع میرم سراغش اینجوری نظم هم بوجود میاد

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از الان میتونم بیام سایت دیگه بعد عروسی شاید هفته ای یبار بیام ک اون وقت هم نمیشه اینارو بپرسم

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
2728

زود بچه دار نشو من دوماه بعد عروسیم باردار شدم تا الان ک چندسال میگذره نتونستیم مثل قبل باشیم رابطه زناشوییت کلا مختل میشه

دخترم😗 تو شیرین ترین تکرار هر روز منی🤗

الکی قهر و دعوا نکن که عادت بشه و همسرت. بی تفاوت بشه ..خونه هم سعی کنید هفته ای به بار اساسی تمیز کنی و از همسرت کمک بگیری ..برا بچه دار شدن اصلا عجله نکن ..

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

ههیچوقت توهین نکن بهش نزار حرف بد عادی بشه بینتون.

همیشه جلوی همه ازش تعریف کن

هیییچ کس نزار از دعوا و مشکلاتتون خبر دار بشه

جای خوابتون رو جدا نکنین

قهرم نکن زیاد

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2740
برای نظم خونه من اول توی پلنرم مینویسم میخام فلان جا مرتب کنم یا ظرف بشورم اینو که مینویسم سریع میرم ...

یعنی شبش همه لیستو بنویسم روز بعدش انجام بدم؟ 

همیشه یک قسمتی از خونه ت رو تمیز کن حالا یک روز که حوصله داری یک قسمت بزرگ تر یک روز که خسته یک قسمت کوچیک مثل یک کمد فقط ( البته این ها در کنار کارهای روزانه مثل ظرف و غذا) زمانی ازت نمیگیره زیاد چون کار رو به بخش های کوچیک تقسیم کردی . 

راستی با اجازت استارتر عزیز من یک تاپیک زدم که مشکلمو اونجا گفتم لطفا ببینید و شما هم نظرتونو بگید دوستان

مثلا نمیزاشتم وسایلش رو بزاره رو جا کفشی

که بعدا که من جا ب جا کردم

غر بزنه،بگه اینجا جای وسایل منه😐

کلا اینجوریه😂یچیزی رو دوبار میزاره یجایی

دیگه همه اش باید اونجا باشه😐الانم قرص هاشو میزاره رو دسته مبل😬

(در کل اون از من ادم منظم تر و تمیز تریه ولی من رو ظاهر حساسم بدم میاد چیزا اضافه تو خونه باشه)

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

بد خانواده شوهرتون ب هیچ عنوان نگو ب شوهرت 

چون این فکر میاد تو ذهنش ک تو میخوای سردی بندازی بین اون و خانوادش و از تو سرد میشه و میچسبه ب اونا

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
خانواده شوهر باهاشون ب هیچ عنوان صمیمی نشو اول زندگی بی پولی هست اما ب همسرت فشار نیار  سعی کن ...

چشم عزیزم