2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان ی سوال بوتاکس بعد چندوقت ب حالت اول برمیگرده یا تااخر میمونه؟

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎
2731
با کدوم دکتر؟ دکتر اربابی چطوره؟

من مامانم برای کیست مویی رفته بود عالی بود کارش والا اسمش و نمیدونم ولی میگفت خیلی آدم می اومدن واسه بوتاکس و لیزر و اینجور چیزا 

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
2740
خب قمی ها که همه نقاب میزنند چادر میکشند روی خودشون خیلی به خدا نزدیک اند چرا باید تو این وادی ها با ...

احتمالا ۵۰ سال پیش اومدی قم😂

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
برای قمی ها گناهه عزیزم گناه چون برای زیبایی میخوان خودشون رو سوزن سوزن کنند اون دنیا همین پوست جل ...

جان من فان زدی یا توهم؟؟ 😂🤣

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻