2737
2739
عنوان

دوستای خوبم نظرتون چیه ؟

298 بازدید | 24 پست

سلام عزیزانم، بنظرتون حدود ۱۴ روز عقب انداختم ولی بی بی چکم ۲ بار منفی شد ۳ روز پیش و هفته پیش زدم آیا آزمایش بتا بدم ؟ معمولا بین ۳۵ تا ۳۷ روزس دوره هام توی اقدامم. میگم ممکنه چون هی بهش فکر میکنم انقدر عقب افتاده باشه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
دوستای خوبم چه کنم ؟ بی بی بزنم ؟ آزمایش برم ؟ میشه بی بی منفی باشه ولی ایشاله باردار باشم 

بی بی رو صبح ناشتا انجام بده

خواستی مطمئن بشی بروآزمایش خون

من حاملگیه پسرم دردای پریودی داشتم

یه هفتس همش حس میکنم دارم پری میشم دلم درد میکنه ولی خبری نیست 

چون گفتی تست منفی بوده برا همین گفتم صبر کن.خودم هم عقب مینداختم با کلی ذوق و شوق آزمایش میدادم‌ منفی میشد میومدم‌خونه پریود میشدم‌.انشاالله ک شما باردار باشی.اما صبر کنی بهتره

بی بی رو صبح ناشتا انجام بده خواستی مطمئن بشی بروآزمایش خون من حاملگیه پسرم دردای پریودی داشتم

اتفاقا دیدم بعضیا میگن درد پری داشتیم هر لحظه فکر میکردیم میشه ولی باردار بودیم . ببخشید چند روز دردش طول میکشه ؟ من حدود ۱ هفتس درد دارم 

چون گفتی تست منفی بوده برا همین گفتم صبر کن.خودم هم عقب مینداختم با کلی ذوق و شوق آزمایش میدادم‌ منف ...

اره منم همین طورم میترسم باز بخوره تو ذوقم مخصوصا همسرم ناراحت میشه طفلک ، الان ناشتام شاید بی بس چک بزنم باز

2706