2733
2739
عنوان

هرکی میخواد رژیم بگیره بیاد🍏

| مشاهده متن کامل بحث + 44960 بازدید | 7026 پست
اسفناچ تازه يا پخته من خيلي اسفناچ دوست دارم با نون پنير هم خوردم قبلنا 

پخته عزیزم،،بخاطر اهنی که داره با لبنیات نباید بخوری وگرنه با ماست خیلی خوشمزه میشه،البته من ببشتر بخاطر خاصیتش میخورم اونم من تنها.

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دخترا صبح همگی بخیر . دیروز تا ظهر خوب بودم ولی شب ............. آخه عدسی چرا این همه کالری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صبحانه تخم مرغ آب پز و نان لواش کلا 155 کالری . میان وعده کشک خشک در سایز انگشتی 70 کالری ناهار 1/4 سینه مرغ با سبزیجات بدون سس 328 کالری ( سبزیجات رو دونه دونه تو مانکن زدم کالری گرفتم ) . عصرانه انار دان شده 144 کالری . و اما شب دو ملاقه عدسی بدون روغن و و یه کف دست نان بربری شد 420 کالری      در مجموع شد 1119 کالری . 

2728
سلام دوباره به شما و پري و بهار امروز متاسفانه نشد برم پياده روي سرفه هاي دخترم عود كرده بود ...

عزیزم دخترت چند سالشه ؟ انشا اله که بهتر میشه . یه روشی هست که ما برای بچه ها موقع سرفه انجام میدادیم . کمی روغن زیتون رو گرم میکردیم و سینه رو با اون روغن ماساژ میدادیم و در نهایت پنبه رو روی سینه پهن میکردیم و لباس تن بچه میکردیم ( نمیدونم متوجه منظورم شدی یا نه ) تو تسکین سرفه خیلی موثر بود . انشا اله که کوچولوی شما هم با داروها و مراقبت شما زود خوب میشه

۵قاشق برنج دوقاشق تن ماهی بخور

مرسی . باید همین کار رو بکنم . متاسفانه غذای اداره ما تقریبا هر روز برنج رو داره فقط یک روز آبگوشته . فعلا که به آشپز گفتم برنجها رو نذاره ولی غذای امروز نمیشه دیگه

2738
مرسی . باید همین کار رو بکنم . متاسفانه غذای اداره ما تقریبا هر روز برنج رو داره فقط یک روز آبگوشته ...

ن بخور ولی کم همینی ک گفتم مطمعن باش اصلا چاق نمیشی فقط کوچولو کوچولو بخور  

من رفتم وزن کشی انجام دادم : وزن هفته قبل ۸۱ وزن الان ۷۹ ✌

چه عالی . من این هفته وزن نمیکنم چون تازه شروع کردم هنوز یکهفته نشده . انشا اله هفته دیگه ببینم تغییری کردم یا نه . خودم حس میکنم کمی سبک تر شدم

سلام دخترا صبح همگی بخیر . دیروز تا ظهر خوب بودم ولی شب ............. آخه عدسی چرا این همه کالری دار ...

عیب نداره خوب بستی ،عدسی خیلی سیر کنندس با دو تا ملاقه دیگه نون هم نخوری میشه،سیر میشی حتما

2706