2737
2734
عنوان

هرکی میخواد رژیم بگیره بیاد🍏

| مشاهده متن کامل بحث + 44960 بازدید | 7026 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکمم رو دوبار عمل کردم یه بار سزارین بچه یه بار  عمل کیست وقتی دراز نشت می رم جای بخیه های عملم ...

اره استرس خیلییییی تاثیر داره 

ینی اگ شما خیلیم تلاش کنی بتز استرس داشته باشی ۶۰ درصد نتیجه میگیری 

استرس نباشه ۱۰۰ درصد نتجرو میگیری

پس ی ورزش عادی که واس لاغری شکم باشه و اسیب نزنه بهتون

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2731
اقا من دراز نشست نمتونم برم... چکار کنم

اشکال نداره بقیه ورزشایی  که نوشتم عالین 

هرورزشی که باهاش راحتی همونو جایگزین کن

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
اشکال نداره بقیه ورزشایی  که نوشتم عالین  هرورزشی که باهاش راحتی همونو جایگزین کن

من ۷۵بودم شدم، ۷۲ دلم میخواد لااقل بشم ۶۵تازه ۲۲سالمه تصمیم ب بارداریم دارم میترسم رژیم بگیرم بدنم ضعیف بشه چکارکنم 

اره استرس خیلییییی تاثیر داره  ینی اگ شما خیلیم تلاش کنی بتز استرس داشته باشی ۶۰ درصد نتیجه می ...

خیلی ممنونم 

حالا سعی می کنم من فک می کردم به خاطر برنج می خدام هفته ای یک بار برنج بخورم  وعده ناهارمم کم کنم 

بالاترین سرعت دنیا ، سرعت رنگ عوض کردن آدم هاس ...
2738
من ۷۵بودم شدم، ۷۲ دلم میخواد لااقل بشم ۶۵تازه ۲۲سالمه تصمیم ب بارداریم دارم میترسم رژیم بگیرم بدنم ض ...

مطمئن باشه اگه به مرور لاغر بشی و ی رژیم معقول بگیری در کنار ورزش 

قوی هم میشی💜👌🏻

دختر عموم میخواست باردار شه وزنشو اورد پایین که 

از اونور موقع بارداریش خیلی سنگین نباشه

ولی بازم اگ میترسی بزار باردار بشی بچه بیاد بعد وزن کم کنی

خیلی ممنونم  حالا سعی می کنم من فک می کردم به خاطر برنج می خدام هفته ای یک بار برنج بخورم &nbs ...

برنج هم تاثیر داره اگ هرروز کم بخوری اشکالی نداره ولی خب بهتره دو سه روز در هفته باشه و بقیش غذای نونی و این جیزا باشه که تنوع غذایی بره بالا

قدم ۱۶۰هست البته امروز رفتم وزن کردم ۵۱کیلو شدم اگه ۴کیلو دیگه کم کنم خیلی خوب میشه

شما BMIبدنتون تقریبا ۲۰ هستش 

بعد نرمالش ۲۲ههه

اضافه وزن ندارید اصلا

باید ورزش گنید که اون وزن پخش بشه تو قسمتای بدنتون 

چرا من حس ميكنم رهاگشته اي😁❤️

ینی چی😁؟

🚶🏻‍♀️

لاغری اومدی چش مارو در بیاری؟😂

2706