2733
2734
عنوان

خانوما من باردارم ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 95 پست
وای منم گر گرفتگی رو دارم.سینه هامو ورم کرده ی موقعه هام میخاره.خیلیممممم میخوایم😂😂😂.من ۲۲.شما چن ...

اره منم خارش دارم اما ن خیلی 

الان دوباره زدم تو نت.معمولا آزمایش خون تا ۴ هفته عادیه اگر نشون نده.اما برای بعضی هارم نشون می ده.

وای جدی؟ من ۲۴ سالمه. خیلی خوبه زود نی نی بیاری و زیاد بیاری 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینکه صبرندارم اذیتم می‌کنه وگرنه تا یکسال عادیه باردارنشیم.😂😂😂

اره تا یک سال عادیه 

منم ندارم صبر.دوست دارم زودتر بفهمم چ خبره.

با خدا خیلی حرف بزنیم خوبه اون خبر داره آروم می کنه

2731
ینی برای من درسته دیگه که منفی شده؟  اره من میگم  اگه باردارنیستم پریود شم حداقل.

نه میگم که باید صبر کنی

باید ۴ هفته یعنی یک ماه از اقدامت بگذره

اگر تو این مدت پریود نشی آزمایش بدی نشون میده واقعی ک بارداری یا ن 

اقدامت چند روز پیش بوده؟؟

بله دیگه.من ۲۳شهریور پریود قبلیم بود.که ۹یا۱۰میشه تاریخ تخمک‌گذاری.من بین اینااقدام کردم.

خب ما فرض میکنیم همون ۱۱ اقدام کردی. الان تقریبا ۲ هفته و خرده ای میگذره ازش .باید صبر کنی تا ۴ هفته.یعنی همون ۱۰ آبان 

واایی راست میگی.ینی امیدوار باشم.میخواستم فردا پاشم خونه روبسابم گفتم دیگه نیستم🤦🏻‍♀️😂😂

صبر کن تا اون موقع.چون تا ۴ هفته بعد موعد اگر پریود نشی مشکوکی

دندون پزشکی نرو.مو رنگ نکن.زعفران نخور و هرچی توش زعفران داره نخور.خیلی تکون و بالا پایین نکن.رابطه جنسی عمیق و شدید نداشته باش بلکه با احتیاط باشه ک به رحم ات فشار زیاد  نیاد.رابطه داشته باش حتما اما با احتیاط

2706