2737
2739
عنوان

نگهداری از مریض و سالمند

| مشاهده متن کامل بحث + 5539 بازدید | 81 پست

بله خدا میبینه،همه چی که برای این دنیا نیست...مادر و پدر بزرگترین نعمت زندگی هستن،تا اینجا ما رو رسوندن،درست نیست الان که نیاز به کمک دارن ولشون کنیم

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
مادربزرگ و پدرم

اسی هر کاری میکنییی  .. همش ازشون بخواه که دعات کنن.. 

زندگیت زیر و رو میشه هااااا

با منت هم کاری نکن  که دلشون بشکنه 

یعتی یه جوری جفت و جور میشه زندگیتاا.. صبوری کن صبوری

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایا اخه لااقل تو این دنیاس بابای من سالم رف بیمارستان روز دهم با اکسیژن نود و چهار فوت شد من اتیش ...

خدا صبرتون بده من مادرم توسن ۵۰سالگی رفت بیمازستان دیگه نیومد😔😔

2742
چرا عزیزم

بخاطر نگهداری ازشون داداشم که بیچاره فلجه خودش کاراشو انجام میده ولی مادر بزرگم خیلی نگهداریش سخته مثل بچه میمونه جالب اینجاست بابام میگه برا من نمیکنی برا خدا میکنی انشالله خدا از عمه ام نگذره که وظیفه خودش نمیدونه نگهداری مادرش بکنه پولشم به جیب زده که حتی یه پوشک براش بخریم 

2738
بخاطر نگهداری ازشون داداشم که بیچاره فلجه خودش کاراشو انجام میده ولی مادر بزرگم خیلی نگهداریش سخته م ...

اها وای عزیزم فک کردم میگید مادرتون مریض شده

خیلی سخته میدونم 😔 اون مریض ولی ازینکه سربار شده روزی صد بار میمیره و زنده میشه

انشالا خدا ثوابشو ب مادرت میده

بخدا این دنیا یهو بخودت میای تموم میسه میبینی همینا برات مونده😔

من پدر مادرم خیلی پیر هستن و در بستر بیماری. من مجردم و شهر دیگه زندگی میکنم بخاطر کارم. اما همینکه مرخصی یا دورکاری داشته باشم میرم پرستاریشون میکنم. نه بخاطر ثوابش چون عاشقشونم و دلم براشون تنگ میشه. بقیه اوقات خواهر برادرام مراقبت می کنن. من خودم آثار خوبش رو به وضوح تو زندگی خودم و خواهر برادرهام میبینم. 

اما اینو بگم نباید زندگی خودت رو فدا کنی و بعد اشتباهاتت رو بندازی گردن این بنده خداها. ببین مثل من که برای شغلم تلاش می کنم و در کنارش هوای پدر مادرمم دارم. اما اینجوری نیست که کارمو ول کنم. 

ببین خیلیییی سخته

من این روزا درگیرم دو تا مریض دارم یه مریضم تازه از پوشک شدن خوب شد ولی رسیدگی تغذیه با منه یه مریض دیگم شیمی درمانی داره حسابی لاغر شد اونم با منه

کلا روزانه برای ۸ نفر ناهار و شام میپزم نوزاد تازه بدنیا اومده هم دارم

از دوران بارداری کمر درد گرفتم رعایت نکردم استراحت نکردم الان کمر درد دارم

پدرم داره در میاد واقعا خسته شدم حالا من برا ثواب انجام نمیدم پیش خودم میگم وظیفمه باید انجام بدم

من پدر مادرم خیلی پیر هستن و در بستر بیماری. من مجردم و شهر دیگه زندگی میکنم بخاطر کارم. اما همینکه ...

اخه من تنهام نمیتونم لحظه ای ازخونه بیرون برم مادزم ندارم😔😔

من مادرشوهر سابقم مادر پیر و عاجزش رو انداخته بود خونه زنداداشش....

زنداداشه بش میرسید 

سالی یبار میاوردش چن روز نگه نیداشت بعد دوباره میبرد مینداختدش خونه رنداداشش....

مادرشوهرم ۱۳ سالی از زنداداشش بزرگتر بود اما سال و سرحال و شاداب....

زنداداشه بیچاره عین پیرزنا هیچ نایی براش نمونده بود....

اون مادره هم خدا بیامرز خیای پیر و ناتوان بود اما خدا بیامرز عجییب زبان گزنده ای داشت و عجیییب نمک نشناس بود 

ببین خیلیییی سخته من این روزا درگیرم دو تا مریض دارم یه مریضم تازه از پوشک شدن خوب شد ولی رسیدگی تغ ...

الهییی خیر ببینی واقعا سخته منم شرایطم شبیه خودته خدا کمکمون کنه🙏🏻😔

2706