2733
2739
عنوان

پسرک عوضی 😐

397 بازدید | 33 پست

من عادت دارم وقتی میرم خیابون انگشترم رو میزارم دست دیگم که مزاحم نشن😐

یه پسره رد شد یه لحظه نگاه دستم کرد گفت وایسا گفتم چکار دارین گفت چرا با این سن ازدواج کردی ها بکو ببینم 😐

منم گفتم تو هم اگه آدم بدو جلو یه زن متاهل اینطوری عربده نمی‌کشیدی بعدشم حق نداری تو حریم شخصی من  دخالت کنی😐💔

یهو یه شماره از پشت گرفت خواستم جررش بدم رفت😐😐😐

یارو چقد روانی بود 🤐

معلوم بود با کمبود دختر مواجه شده

جوابم خوب بود یا نه؟

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره خوب بود

بهترین راهه پسنداز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من و مادرشوهرم تصمیم گرفتیم ..عضوخیرین حمایت از بانوان و خانواده های کم درآمد باشیم ...ینی من با خیرین میتوانم وام به نیازمندان بدم جالبتر اینکه هرموقع نیاز داشته باشم بدون قرعه کشی و بدون ضمانت و بدون سود وام گیرنده باشم .تنها راه برای پسنداز مخفی برای اکثر ما خانمهای خانه دار هست 

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
2738
شماره از پشت گرفت چیه دیگه؟

فهمیدی به منم بگو😂

..لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌

مگه چندسالته؟ دیگه دوران این حلقه دست انداختن ها گذشته عزیزم ، کسی تا خودش ال نده پسرا پیشنهاد دوستی نمیدن ، اگه نمی‌خوای مزاحم داشته باشی کافیه خودت با جذبه و متانت رفتار کنی ، اینجوری نهایتا دوتا مریض که واقعا دیگه کاریشون نمیشه کرد دوتا تیکه میندازن و تمام ، حلقه دست کردن نمی‌خواد که

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
😂حتما میگم بهت نگران نباش

مرسی❤😁

..لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
مگه چندسالته؟ دیگه دوران این حلقه دست انداختن ها گذشته عزیزم ، کسی تا خودش ال نده پسرا پیشنهاد دوستی ...

😂من ۱۷سالمه ولی حلقه میندازم

بخدا هم جدی ام ولییییی انقد میان دنبالم دیگه عوقم میگیره از پسرا

2706