2737
2739
عنوان

تنبلی تخمدان

90 بازدید | 20 پست

سلام دوستای گلم . بچه ها من دکتر تشخیص داده تنبلی تخمدان دارم ‌ ولی کامل نگفت تو سونو   چند تا فولیکول دارم   سایر تخمدانم  چنده کشی هست برام تفسیر کنه . نگرانم حامله نشن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من یک سال  ۳ ماه اقدام اما نشده رفتم سونو که گفتن تنبلی متفورمین . ویتامین ؟eداده

متفورمین خیلی خوبه ولی اگه سنت بالاست بگو حتما برات داروی تحریک تخمدان بنویسه تا سریعتر جواب بگیری

تو که آخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی.  میشه برای خواسته دلم صلوات بفرستی
2740
سایز فولیکولت پنجه حتما باید دارومصرف کنی تا باردار بشی

یعنی خطرناکه . و  سایز تخمدانم  چی . یعنی تخمک دارم . من پریودیام هر ماه میشم  فقط ۳ ۴ روز عقب میندازم این ماه سر موقعه شدم

یعنی خطرناکه . و  سایز تخمدانم  چی . یعنی تخمک دارم . من پریودیام هر ماه میشم  ...

نه خطرناک نیست ولی بدون دارو فولیکولت رشد نمیکنه باید حتما دارو بخوری

تو که آخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی.  میشه برای خواسته دلم صلوات بفرستی
مرسی عزیزم  بعقیه چی نوشته میشه بگی ؟؟

بقیش مشکلی نداره فقط مدل تخمدانت pco هست همین باعث شده که باردار نشی دارو بخوری برطرف میشه

2706