2737
2734
عنوان

بچه ها کیا عفونت دارن یه لحظه

78 بازدید | 6 پست

از عصری بد جوری دل پیچه دارم

کمر درد 

سوزش

انگار پریودم

البته موقعش نیس هفته پیش پریود شدم

مسکن هم خوردم

یعنی چیه دردش ساکت نمیشه

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر نرفتی عزیزم؟ باید آنتی بیوتیک یا پروبیوتیک مصرف کنی

یعنی عفونت

قبلا آزمایش پاپ اسمیر دادم گفت خیلی کم داری تا امروز

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
2731
یعنی عفونت قبلا آزمایش پاپ اسمیر دادم گفت خیلی کم داری تا امروز

بهتره با پزشک صحبت کنی عزیز اگه عفونت کم باشه که خیلی زود درمان میشه طب سنتی هم خوبه خیلیا با پیاز درمانی درمان شدن

فیزیولوژیست پزشکی 👩🏻‍⚕💉💊                                   سالیوان ترکیده بدبخت هستم که ۴ بار تعلیق شدم🥺
بهتره با پزشک صحبت کنی عزیز اگه عفونت کم باشه که خیلی زود درمان میشه طب سنتی هم خوبه خیلیا با پیاز د ...

وری

روش چیه

شما انجام دادی

وری روش چیه شما انجام دادی

راستش من یه بار آب پیاز خوردم حالت تهوع گرفتم دیگه نتونستم ادامه بدم ولی تو همین نی نی سایت سرچ کنین پیاز درمانی خیلیا نتیجه گرفتن

فیزیولوژیست پزشکی 👩🏻‍⚕💉💊                                   سالیوان ترکیده بدبخت هستم که ۴ بار تعلیق شدم🥺