2737
2734

از صاحب پیج عکس غیر ژورنالی خواستم گفت ندارم و جنس توی انبار هست ! 

ادرس مغازه هم نداره . 

کد مرسوله هم نداشته توی پیجش . 

ولی رضایت مشتری و یه شماره تماس فقط گذاشته 

میشه اعتماد کرد ؟ 

پیجش صدهزار 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودم حس خوبی ندارم . باید حداقل آدم رنگش رو ببینه دیگه . عکسی که فوتوشاپ شده قطعاً قشنگتره 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

تا مغازه ها هستن.راحت میتونی بری پرو کنی .خوشت نیومد چندین مدل پرو کن.جنس و رنگ و ببین از نزدیک.ریسک چرااینترنتی اشتباهه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

پیجای معتبر اکثرشون یا سایت دارن یا از خود محصول و ارسالی ها ک عکس میزارن مشخصه که میشه اطمینان کرد 

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
2738
خب برو مشابه اش پیدا کن

نبود . دنبال تاپ بندی می گردم قشنگ باشه . 

خودم حس خوبی ندارم . باید حداقل آدم رنگش رو ببینه دیگه . عکسی که فوتوشاپ شده قطعاً قشنگتره 

چه لباسی میخوای عکسشو بزارم بهت پیج معرفی کنم اگ داشته باشن

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
تا مغازه ها هستن.راحت میتونی بری پرو کنی .خوشت نیومد چندین مدل پرو کن.جنس و رنگ و ببین از نزدیک.ریسک ...

اخه مغازه ها رفتم همشون تی شرت دارن . تاپ بندی و دکلته ندارن .

چه لباسی میخوای عکسشو بزارم بهت پیج معرفی کنم اگ داشته باشن

ممنونم عزیزم دنبال تاپ بندی ، کراپ تاپ و دکلته هستم 

نبود . دنبال تاپ بندی می گردم قشنگ باشه . 

ما مغاژه میخریم پشیمون میشیم . ایتنرنتی که واویلا 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

لباساش وارداتیه سفارش میدی؟من لباس سفارش میدم برام بیارن عکس غیر ژورنال ندارن ولی نصف قیمت میریزم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706