2737
2734
آیا واقعا راضی هستید شده پشیمون بشید که کاش دومی رو هم داشتید واقعا بچه تون تنهاس این فکرا چند وقته خییییلی زیاد فکرمو مشغول کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
من اگه موقعیتم جور ببشه ا اینکه اصلا دوستنداشتم به غیر ماهان بچه دیگه ای داشته باشم ولی یدونه حتما میارم چون ماهان واقعا تنهاست وخدایی نکرده اگه اتفاقی برای ما بیفته ماهان هیچ کسو نداره به خاطر اینده ماهان که تنها هم نباشه حتما میارم
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
من دومی رونمیخواستم شوهرم مجبورم کردبیارم الان که میبینم باهم بازی میکنن ووقتشون باهم پرمیشه خداروشکرمیکنم دوتادارم ازدیدن بازیهاشون لذت میبرم دخترم هفت سالشه پسرم نزدیک دوساله همدیگروخیلی دوس دارن
آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
شکلات داغ نمیشه از کسی که هنوز سنی نداره این رو پرسید از یکی که 50 سالشه و یکی داره بپرس ببین پشیمون نشده؟!! من خودم تک بودم حاضر نیستم تک فرزندی رو به بچم تحمیل کنم دومی رو باردارم و هردو پشتیبان و حامی هم میشن انشالا هرروز دعام همینه
2706